Angle down Atgal

Nuo­šir­di pa­dė­ka – už pa­vė­žė­ji­mą na­mo

„Į so­dą Rė­ky­vo­je va­ži­nė­ju gal 20 me­tų, bet kad su­sto­tų pa­ke­lei­vin­ga ma­ši­na ir par­vež­tų net iki pat na­mų, nu­ti­ko gal ant­rą kar­tą gy­ve­ni­me. La­bai no­riu pa­dė­ko­ti ge­ram žmo­gui“, – net ap­sia­ša­ro­ja 75-erių šiau­lie­tė Bi­ru­tė.

Į savaitraštį „Etaplius“ paskambinusi senjorė Birutė sako norinti viešai padėkoti bendrovėje „Šiaulių energija“ dirbančiai moteriai, vardu Judita. Senjorė atvirauja gegužės 27-osios vakarą pavėlavusi į miesto maršrutinį autobusą Piktmiškio stotelėje. Dar bėgo paskui autobusą, mojo vairuotojui, bet spėja, kad buvo per toli, todėl vairuotojas jos ir nepastebėjo.

Birutei, važiuojančiai į namus pietiniame mikrorajone, tenka važiuoti su persėdimais. Jei vyksta 4 ar 4A maršruto autobusu, išlipa prie „Splius“ pastato, pereina į kitą gatvės pusę ir tinkamu autobusu nuvyksta į namus Krymo gatvėje.

Praėjusį ketvirtadienį, pavėlavus į autobusą, kelionė namo būtų prailgusi, bet netikėtai prie suplukusios ir sutrikusios Birutės sustojo šviesios spalvos automobilis. Mašiną vairavusi moteris senjorę pakvietė sėsti į jos automobilį, pasakė mačiusi, kad ji nespėjo į autobusą.

„Paklaususi, kur vykstu, pažadėjo autobusą aplenkti“, – prisimena Birutė, tačiau mašinos vairuotoja ne tik aplenkė autobusą. Pasiteiravusi, kur senjorė gyvena, atvežė ją tiesiai prie namų, o ne išleido reikiamoje autobusų stotelėje.

„Kiek supratau iš mūsų pokalbio, moteris dirba įmonėje „Šiaulių energija“. Todėl ir paskambinau į laikraštį, kad šios įmonės kolektyvas ir visas miestas sužinotų, kad gerų žmonių dar yra“, – sako Birutė.

Etaplius“ informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite