Angle down Atgal

Nuo tilto - į ligoninę

Po to, kai uostamiestyje buvo pakeista virš geležinkelio besidriekiančio pėsčiųjų tilto, jungiančio Šaulių ir Kretingos gatves, nusidėvėjusi danga, pasipylė klaipėdiečių traumos.

Klaipėdietė Milda kasryt į darbą važiuoja dviračiu. Jau 7-erius metus šiuo tiltu pravažiuojanti moteris sakė anksčiau incidentų išvengdavusi, tačiau pakeitus nusidėvėjusią dangą, vieną rytą važiuojant tiltu, dviračio ratas slystelėjo į šoną. Moteris leidosi į apačią ir stabdė, tačiau krito nuo dviračio ir susilaužė ranką. Jos kelionė į darbą baigėsi ligoninėje.

„Mane itin neramina tilto dangos būklė. Taip, tą rytą kelias nebuvo sausas, tačiau ilgus metus juo važinėju, anksčiau jis tikrai nebuvo toks slidus“, - tikino klaipėdietė.

2010 metų vasarą atidarytas geležinkelio bėgius ir judrią Priestočio gatvę jungiantis tiltas kainavo 3,8 mln. eurų. Jis buvo pastatytas Europos Sąjungos ir bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ lėšomis. Per devynerius metus tilto danga nusidėvėjo, tad prireikė keisti perdangos detales.

Nors tiltas po šią vasarą įvykusio remonto buvo atidarytas ir „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo perduoti jį prižiūrėti Klaipėdos miesto savivaldybei dar iki rugpjūčio mėnesio, uostamiesčio valdininkams nauja danga taip pat sukėlė abejonių.

„Jau esame sulaukę skundo. Šį klausimą nagrinėjame. Mes tilto dar nepriėmėme. Tiltas vis dar geležinkelininkų žinioje. Mes sužinojome, kad jis yra slidus, taigi, sustabdėme priėmimą“ - „Vakarų ekspresui“ komentavo Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda.

Jis komentavo, kad jau ir anksčiau viena klaipėdietė patyrė panašų incidentą ant šio tilto vos pakeitus jo dangą.

„Taigi, buvo pareikšta, kad yra tokia problema. Ir jie turi ją išspręsti“, - aiškino L. Dūda.

Vis tik, Savivaldybė nenurodė „Lietuvos geležinkeliams“ iki kada tiltas turi būti sutvarkytas.

„Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite