Angle down Atgal

Nuo staigmenos iki ... 10 metų

Sugalvojo liaudiškų šokių studijos „Šermukšnėlė“ šokėjų tėveliai kolektyvo penktojo gimtadienio koncertui staigmeną. Ilgais, tamsiais rudens vakarais rinkosi į repeticijas, mokėsi šokio paslapčių ir išdrįso išeiti į sceną, taip nustebindami vaikus. Tokia buvo pradžia...

Susirinkusiems taip patiko šokti, kad jie nusprendė tęsti šokių pamokas. Kolektyvui vadovauja kupina neišsenkančios energijos, charizmatiškoji Indrė Šerpytienė, kurią kolektyvo šokėjai labai myli ir dėkoja už nuoširdų bendravimą ir pamokas. „Šermukšnis“ kartu švenčia šventes, dalyvauja koncertuose, Šiaulių miesto šventėse, sušokta ir jubiliejinėje Dainų šventėje, kolektyvas atstovavo Lietuvą ir Šiaulius tarptautiniame festivalyje Gruzijoje, ilgai ir sunkiai triūsė repeticijų salėje. Rezultatas – stiprus, elegantiškas, turintis savas tradicijas liaudiškų šokių kolektyvas „Šermukšnis“.

Vieniems švęsti ir džiaugtis neįdomu, tad į savo jubiliejinę šventę pasikvietė draugus: Pasvalio rajono „Šėltinį“, Šilalės „Mainytinį“, Raseinių „Gynėvę“, Biržų „Verpetą“.

Šokio sūkuryje sukosi poros, skambėjo svečių bei draugų sveikinimai ir linkėjimai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems atvykusiems ir smagiai pasibuvusiems su „Šermukšniu“.

„Šermukšnio“ kolektyvas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite