Angle down Atgal

Nuo spalio 15 d. studentai už testus turės susimokėti: ragina tikėti mokslu

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė primena, kad nuo spalio 15 dienos baigiasi nemokamas studentų testavimas dėl COVID-19. Todėl, akcentuoja ministrė, studentai, kurie neturėdami objektyvių priežasčių atsisakė skiepytis, už testus turės susimokėti patys.

„Studentai, jei neplanavo skiepytis ir neplanuoja skiepytis ir neturi šalutinių ligų, kurios neleistų jiems skiepytis, jie turės mokėti už testus patys, iš savo asmeninių lėšų. Žinoma, dėl to labai gaila, nes aš manau, kad studentai, kurie studijuoja aukštosiose mokyklose, jie tikrai turėtų tikėti mokslu, mokslo atradimais ir vakcina, kurią mokslas mums padovanojo, aš tikiu, kad jie persigalvos ir dar iki spalio 15 d. pasiskiepys – nes po spalio 15 d. testai bus mokami“, – LRT Radijui teigė ministrė.

Pagal galiojančią tvarką, aukštojo mokslo studijos kontaktiniu būdu galimos tik tiems, kurie yra pasiskiepiję, persirgę arba turi ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto SARS-CoV-2 PGR tyrimo neigiamą atsakymą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite