Angle down Atgal

Keičiasi „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro“ darbo tvarka

Šalyje tęsiantis valstybės lygio ekstremaliai situacijai ir atsižvelgiant į atsiradusius koronaviruso infekcijos (COVID-19) židinius Šiaulių regione, VšĮ ,,Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ informuoja, kad nuo spalio 1 d. klientų aptarnavimo skyriuose (Pramonės g. 15–71, Šiauliai; Kudirkos g. 1–2, Radviliškis; Stipirkių g. 2, Stipirkių k., Akmenės r.) priims tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu.

Kviečiame aktualius klausimus spręsti nuotoliniu būdu: tel. +370 41 421 599 ir el. paštu rinkliava@sratc.lt.

Registracija galima tel. +370 41 421 599 pagal aktualų klausimą.

Primename, kad užsiregistravus ir atvykus į įstaigą, vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Tokių priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės jų dėvėti negali ar šios gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Įėjus į patalpas, privalu dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 1 m atstumo nuo kito asmens. Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). 

Prašome gyventojų būti sąmoningiems ir sergant ar būnant privalomoje saviizoliacijoje, nesilankyti viešose vietose.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite