Angle down Atgal

Nuo šiol visi į Latviją atvykstantys asmenys privalės pateikti neigiamą COVID-19 testą

Pirmadienį Latvijos pasieniečiai informavo, kad nuo šiol visi į Latviją atvykstantys asmenys privalės pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, be to, ir toliau galios anksčiau įvesti reikalavimai dėl saviizoliacijos ir privalomų specialiųjų anketų pildymo, praneša Valstybinės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

VSAT duomenimis, nuo sausio 15 dienos dar labiau griežtinamos sąlygos atvykstantiems ar keliaujantiems per Latviją. Nuo šiol jie privalės pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, kuris turi būti atliktas ne vėliau kaip prieš 72 valandas.

Tuo pačiu galioja ir anksčiau įvesti reikalavimai vykstantiesiems į Latviją pildyti privalomąsias anketas. Taip pat nustatytas reikalavimas atvykstantiems asmenims izoliuotis 10 dienų, o medicinos darbuotojams – 14 dienų.

Sustiprinta kontrolė toliau atliekama įvažiuojant į Latviją per 6 pagrindinius kelius pasienyje su Lietuva. Tai buvusių pasienio kontrolės punktų Būtingė – Rucava, Kalviai – Meitenė, Saločiai – Grenctalė, Germaniškis – Skaistkalnė, Obeliai – Subatė ir Smėlynė – Medumis vietos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite