Angle down Atgal

Nuo šiandien į klases grįžo Pasvalio rajono pradinių klasių mokiniai

Nuo šiandien Pasvalio rajono ugdymo įstaigos atvėrė duris pradinių klasių mokiniams. Ugdymas pagal pradinio ugdymo programą bus vykdomas mišriu būdu, t. y. dalį laiko mokiniai mokysis kontaktiniu būdu, dalį – nuotoliniu. Pasvalio rajono ugdymo įstaigos, atsižvelgdamos į mokyklų bendruomenių poziciją, apsispręs, kaip bus taikomas mišrus ugdymo procesas. Apie ugdymo proceso organizavimą mokinius ir tėvelius informuos mokyklų administracijos.

Mokantis klasėse, privaloma laikytis visų operacijų vadovo nustatytų reikalavimų – išlaikyti saugų atstumą, valdyti mokinių srautus, kad jie kuo mažiau maišytųsi, dezinfekuoti ir vėdinti patalpas, vaikams dažnai plautis rankas skystu muilu ir pan. Jei klasėse būtų fiksuojami susirgimai, klasė grįžtų į nuotolinį ugdymą.

Visiškai atnaujinamas ir ikimokyklinių įstaigų darbas, tačiau vis dar lieka rekomendacija tiems tėvams, kurie turi galimybę dirbti nuotoliniu būdu, vaiko į darželį nevesti. Atkreiptinas dėmesys, kad tai yra ne įpareigojimas, o rekomendacinio pobūdžio nuostata.

Į kontaktines konsultacijas gali rinktis ir abiturientai, tik ribojamas konsultacijoje dalyvaujančių mokinių skaičius. Konsultacijoje leidžiama dalyvauti ne daugiau kaip penkiems abiturientams. Artėjant brandos egzaminų sesijai, tokios konsultacijos yra labai svarbios ir reikalingos.

Ugdymo įstaigose turi būti užtikrinamas valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitos būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite