Angle down Atgal

Nuo rugsėjo 28 d. AB „Šiaulių energija“ tiesiogiai aptarnaus tik iš anksto užsiregistravusius klientus

AB „Šiaulių energija“ nuo rugsėjo 28 d.  vartotojų priimamojo Pramonės g. 10, Šiauliuose ir V. Dambrausko g. 15, Kuršėnuose patalpose priims tik iš anksto telefonu užsiregistravusius klientus ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu. Registruotis tel. (8 41) 591 261, (8 41) 591 262, (8 41) 591 221 galima jau nuo rugsėjo 25 d.

Bendrovė primena, kad vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Tokių priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės jų dėvėti negali ar šios gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Įėjus į patalpas, privalu dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 1 m, atstumo nuo kito asmens. Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovės darbuotojai tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir, sirgdami ar būdami privalomoje saviizoliacijoje, nesilankys įmonėje.

AB „Šiaulių energija“ ir toliau rūpindamasi Jūsų ir savo darbuotojų sveikata kviečia aktualius klausimus, esant galimybei, spręsti nuotoliniu būdu. Bendrovės specialistai teikia konsultacijas telefonu ir el. paštu, pagrindinius kontaktus rasite tinklalapyje www.senergija.lt/pagrindiniai-kontaktai/. Prašymus galite teikti el. paštu info@senergija.lt, jų formas rasite www.senergija.lt/prasymai-pranesimai-igaliojimai/.

Būkime sveiki!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite