Angle down Atgal

Nuo policijos sprukusiame automobilyje – du keleiviai ir nė vieno vairuotojo (vaizdo įrašas)

Eisme dalyvaujančių asmenų blaivumas yra vienas pagrindinių kriterijų, užtikrinančių mūsų visų saugumą keliuose. Deja, neblaivūs eismo dalyviai nesuvokia, kokį pavojų jie kelia savo ir aplinkinių sveikatai ar net gyvybei, todėl policija visuomet telkia didelį dėmesį vairuotojų blaivumo tikrinimui ir stengiasi užkirsti kelią skaudžioms nelaimėms.

Nuo gegužės pradžios Šiaulių apskrityje policijai įkliuvo 31 neblaivus vairuotojas, iš kurių 12-ai nustatytas lengvas, o 19-ai – vidutinis arba sunkus girtumas.

Antradienio naktį Radviliškio rajone patruliavusiems policijos pareigūnams buvo pranešta apie, kaip įtarta, neblaivaus asmens vairuojamą automobilį Ford Mondeo, kurį netrukus, maždaug 1.50 val., kelyje pastebėjo patrulių ekipažas. Pareigūnams pradėjus stabdyti įtarimų sukėlusią transporto priemonę, jos vairuotojas padidino greitį ir mėgino sprukti. Negana to, policijos ekipažui bandant aplenkti sprunkantį Ford Mondeo, jo vairuotojas ėmėsi pavojingų manevrų ir bandė nustumti pareigūnų automobilį nuo kelio.

Pirmiausia užmiesčio keliais, o vėliau ir Radviliškio gatvėmis bėglys skriejo dideliu greičiu, nepaisydamas nei policijos švyturėlių, nei šviesoforų signalų. Vairuotojo, rodos, nestabdė ir tai, kad žiedinėje sankryžoje automobilis išvažiavo iš važiuojamosios kelio dalies, pervažiuodamas pylimą, ir kliudė kelio ženklą. Visgi po šio manevro gaudynės baigėsi – sprogo Ford Mondeo padanga, todėl bėglys buvo priverstas sustoti.

Automobilyje policijos pareigūnai aptiko keleivių vietose įsitaisiusius du akivaizdžiai neblaivius 29-erių ir 34-erių metų Pakruojo rajono gyventojus bei tuščią vairuotojo sėdynę. Abu vyriškiai neigė vairavę automobilį ir atsisakė paaiškinti įvykio aplinkybes. 29-erių vyrui nustatytas vidutinis girtumas – 2,23 prom., o jo draugas blaivumą tikrintis atsisakė. Abu vyrai sulaikyti, o dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite