Angle down Atgal

Nuo pirmadienio bibliotekoje – daugiau paslaugų

Sušvelninus karantino sąlygas, Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje nuo gegužės 18 d. bus teikiama dar daugiau paslaugų. Be knygų skolinimo į namus dar bus galima naudotis kompiuteriais, skaitykloje skaityti knygas (tiesa, laikraščių ir žurnalų dar teks susilaikyti), veiks kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos. Biblioteka dėl vartotojų saugumo laikosi paslaugų atvėrimo etapiškumo, t. y. paslaugų kiekis didinamas palaipsniui, kol bus saugu grįžti prie visiškai įprasto bibliotekos darbo ritmo.

PAGAL NUO GEGUŽĖS 18 D. ĮSIGALIOSIANČIĄ TVARKĄ:

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje teikiamos šios paslaugos*:

knygų skolinimo į namus,

knygų skaityklos (tik centrinėje bibliotekoje, Seirijų g. 2),

prieigos prie interneto (tik centrinėje bibliotekoje, Seirijų g. 2, ir Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje, Topolių g. 21),

kopijavimo, spausdinimo, skenavimo.

* Vidzgirio filiale lankytojai neaptarnaujami (tikslesnė informacija – toliau tekste).

Darbo dienomis aptarnavimo laikas nuo 10 iki 18 val. Centrinė biblioteka (Seirijų g. 2) ir Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius (Topolių g. 21) lankytojus aptarnauja ir šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val.

Kokiomis sąlygomis teikiamos paslaugos?

Paslaugos teikiamos karantino sąlygų besilaikantiems lankytojams. Knygos išduodamos tik pagal išankstinius užsakymus internetu arba telefonu, o prieiga prie interneto suteikiama tik pagal išankstinę registraciją telefonu.

Knygų užsakymas telefonu:

Iš centrinės bibliotekos, Seirijų g. 2 – tel. (8 315) 32 446, iš Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus, Topolių g. 21 – tel. (8 315) 39 523, iš Pirmojo Alytaus filialo, Jiezno g. 2 – tel. (8 315) 72 775, iš Informacijos ir laisvalaikio centro, Vilties g. 34 – tel. (8 315) 34 806.

Prieigos prie interneto (iki 1 val. trukmės) užsakymas telefonu:

Centrinėje bibliotekoje, Seirijų g. 2 – tel. (8 315) 32 446, Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje, Topolių g. 21 – tel. (8 315) 39 523

Kaip užsakomos knygos?

Skaitytojas užsisako norimus leidinius internetu arba telefonu iš centrinės bibliotekos arba norimo filialo (išskyrus Vidzgirio filialą, kuris šiuo metu perkraustomas į kitas patalpas).

Knygos internetu užsakomos įprastu būdu. Tuos, kurie iki šiol nesinaudojo nuotolinėmis paslaugomis, kviečiame pradėti jomis naudotis.

Ko kol kas negalima atlikti?

Kol kas negalima naudotis periodikos skaityklomis (skaityti laikraščių ir žurnalų), Išmaniąja jaunimo erdve, mokymais grupėmis, įrišimo paslaugomis ir kt. Šios paslaugos palaipsniui vėl bus pradėtos teikti, atsižvelgiant į epidemiologinę šalies situaciją.

Ką daryti, jeigu esu Vidzgirio filialo lankytojas?

Iš Vidzgirio filialo pasiskolintas knygas be delspinigių galima turėti tol, kol filialas duris atvers Likiškėlių progimnazijos patalpose (atidarymo data dar yra tikslinama). Kaip žinia, skaitytojo bilietas galioja visose bibliotekose, tad, kol vyksta Vidzgirio filialo perkraustymo darbai, knygas galima skolintis iš kitų filialų. Knygas reikia grąžinti į tą filialą, iš kurio jos buvo paimtos.

Saugokimės ir saugokime kitus!

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite