Angle down Atgal

Nuo pasieniečių sprukęs kontrabandininkas posūkyje nesuvaldė automobilio ir vertėsi

Nuo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų sprukęs kontrabandininkas posūkyje nesuvaldė automobilio, nučiuožė nuo kelio ir kelis kartus vertėsi. Eismo įvykio metu pažeidėjas nenukentėjo, o mašina, kuria gabenta pusaštunto tūkstančio pakelių rūkalų, sudaužyta nepataisomai.

Šeštadienio popietę tarnybiniu visureigiu vykę Varėnos rinktinės Aleksandro Barausko užkardos pareigūnai Varėnos rajono Dubičių kaime pastebėjo įtartiną automobilį „Audi A6". Šią transporto priemonę pasieniečiai stabdė įjungę garso bei šviesos signalus, tačiau prie vairo sėdėjęs vyras padidino greitį ir nulėkė kaimo keliu. Gaudynės tęsėsi vos kelias minutes - artimiausiame posūkyje bėglys nesuvaldė transporto priemonės, ši šonu nučiuožė nuo kelio ir kelis kartus vertėsi.

Pasieniečiai ištraukė „Audi A6" vairuotoją iš metalo laužu virtusio automobilio salono. Paaiškėjo, kad prie vairo sėdėjo 22 metų Vilniaus gyventojas. Neabejojama, kad jo gyvybę išgelbėjo saugos diržas.

Eismo įvykio metu automobilis sumaitotas nepataisomai. Jo bagažinėje bei ant žemės pasieniečiai aptiko 15 kartoninių dėžių cigarečių. Visi 7500 pakelių rūkalų pažymėti baltarusiškomis banderolėmis.

Į įvykio vietą VSAT pareigūnai iškvietė greitosios medicinos pagalbos ekipažą. Šis bėglį apžiūrai nuvežė iš pradžių į Varėnos, o po to ir į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Paaiškėjus, kad kontrabandą gabenęs vyras nenukentėjo, pažeidėjas, lydimas VSAT konvojaus, buvo parvežtas ir apklaustas Varėnos pasienio rinktinėje. Šio VSAT padalinio pareigūnai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Vilnietis parai buvo uždarytas į areštinę, o vėliau iš jos paleistas skyrus kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite