Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Nuo kada mūsų išrinktieji valdininkai prarado kietus stuburus?

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Dauguma mūsų patriotų nesupranta, kodėl taip aktyviai gynę savo tėvynę nuo okupantų, šiandien tapome paklusnūs jiems?

Spaudoje pasirodė žinutė, kad Juodojo obelisko prie Šiaulių katedros nebeliks. Tai gera naujiena. Bet ta naujiena nublanksta, kai sužinai, jog ta vieta bus palikta ir dar su tam tikromis pataisomis, tai yra, nužeminta iki 10-15 centimetrų.

Tuomet daugeliui kyla klausimas, o kodėl gi vieną kartą neperkėlus visų tų okupantų žuvusių karių į jiems priklausančią vietą Ginkūnose? Jau 30 metų kaip esame atgavę savo nepriklausomybę, esame ES ir NATO glėbyje, esame laisvi kaip niekada. O tada kokie mes visi buvome drąsūs. Dar buvo sovietų okupantų kariuomenė, bet nežiūrint į tai griovėme sovietinius paminklus kaip svetimkūnius ir statėmė savo.

Bet kažkoks dėdė iš Vilniaus pagrasino, kad viską verskite, tik nebandykite liesti tos vietos prie katedros, kur guli okupantų karių palaikai. Buvo pasiūlymų, kad juos su visa pagarba galima iškelti į jiems skirtą vietą. Bet viskas sustojo, gavus grasinimus iš Maskvos, o Vilnius pritarė. Taigi mes, šiauliečiai, pasirodo, neturime teisės tvarkyti savo miesto taip kaip norime. Vadinasi, mes vis dar esame priklausomi. Vadinasi, mūsų išrinktieji paklūsta buvusių okupantų užgaidom.

Mano supratimu, mes turime teisę tvarkytis savo mieste taip, kaip mums tinka. Bet tam kiša kojas buvę sovietiniai veikėjai, kurie Lietuvoje yra įsitaisę į labai aukštas vietas. Tokių veikėjų nurodymais vykdomi mus žeminantys veiksmai.

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite