Angle down Atgal

Nuo gruodžio, AB „Šiaulių energija“ valdybos sprendimu, šilumos kaina mažinama 0,20 ct/kWh bendrovės pelno sąskaita

2018 m. lapkričio 9 d. vykusio AB „Šiaulių energija“ valdybos posėdžio nutarimu, gavus Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Bartulio pritarimą, nuo šių metų gruodžio 1 d. iki 2019 m. balandžio 30 d. šilumos kaina, apskaičiuota teisės aktais nustatyta tvarka, mažinama 0,20 ct/kWh (be PVM) AB „Šiaulių energija“ pelno sąskaita. Atkreipiame dėmesį, kad galutinė šilumos kaina priklausys nuo kuro kainų, kurios šį šildymo sezoną yra didesnės nei praeitą.

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams šių metų spalį buvo mažiausia tarp didmiesčių ir antroji mažiausia tarp 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų. Šios pozicijos išlieka ir kalbant apie lapkričio mėnesio šilumos kainą. Nuo šių metų lapkričio 1 d. šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams – 4,68 ct/kWh (su 9 proc. PVM).

Primename, kad mokėjimų už šilumą dydžiui įtakos turi ne tik šilumos kaina, bet ir suvartotos šilumos kiekis, kurį lemia lauko oro temperatūra, o taip pat būsto plotas ir būklė (naujas namas, senas ar renovuotas). Mažiausiai už šildymą ir toliau mokės tvarkingi ir renovuoti namai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite