Angle down Atgal

Numerologijos paslaptys: ką apie jūsų gyvenimą pasako buto numeris?

Įsigydami butą kartu su gyvenamuoju plotu gaunate ir jo numerį. Ar kada nors susimąstėte apie tai, kad tas skaičius gali turėti kažkokios prasmės ir svarbios reikšmės jūsų gyvenimui?

Pirmiausia sužinokite savo buto vienaženklį skaičių. Tarkime, jūsų buto numeris yra 138. Apskaičiuoti lengva, reikia tik sudėti skaičius. 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. Skaičius „3“ yra 138 buto numerologinis skaičius. Toliau skaitykite, ką jis reiškia.

Skaičius 1

Planeta – Saulė. Toks butas pripildo jo šeimininkus kūrybinės energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Jis padeda žmogui išsiskirti iš kitų, patraukti į save aplinkinių dėmesį. Šiame bute bus gera gyventi dailininkams, poetams, rašytojams, žurnalistams. Bute turi būti daug įvairiausių šviestuvų, o tinkamiausia dominuojanti spalvų gama – raudonai oranžinė. Tokių namų atmosfera bus nerūpestinga ir atvira. Tačiau blizgesys ir gerovė bus skirta tik geriems žmonėms, blogieji tokiame bute vieną po kito kentės nuostolius.

Skaičius 2

Planeta – Mėnulis. Intuicija ir apmąstymai. Šis būstas bus palankus žmonėms, dirbantiems su mažais vaikais, taip pat virėjams ir muzikantams. Svarbiausias akcentas tokiame bute turi būti veidrodis, o dominuojanti spalva – švelniai kreminė su nedideliais smaragdinės žalios akcentais. Labai svarbu rūpintis vonios kambariu. Jis visada turi atrodyti nepriekaištingai.

Skaičius 3

Planeta – Marsas. Valia, ryžtingumas, veiksmas. Šis butas netinka tinginiams. Jeigu būsite pasyvus, sprendimus už jus priiminės kiti. Šiame bute nuolat reikės vis ką nors taisyti: čiaupą, spynas, kėdes... Šeimininkai turi būti žvalūs ir nuolat judantys, kitaip energijos sąstingis sukels ligas. Interjere turi būti kuo daugiau raudonos spalvos. Aktyviausios vietos bus tualetas ir prieškambaris, todėl jomis reikia ypač kruopščiai rūpintis.

Skaičius 4

Planeta – Merkurijus. Bendravimas, kontaktai. Tokiame bute turi viešpatauti sąžiningumas ir atvirumas. Bet koks melas skaudžiai atsigręš prieš jus. Šio būsto gyventojai norės dažnai keliauti. Jie turi būti nusiteikę daug bendrauti, ir ne tik savo namuose, bet ir darbe. Šis butas pritrauks jums daug organizacinio darbo. Svarbiausi dalykai interjere bus objektai, susiję su informacija, pradedant nuo televizoriaus bei telefono ir baigiant fotografijomis ant sienų ar įrėmintais hieroglifais. Palankios spalvos bus žydra, pilka, mėlyna ir geltona.

Skaičius 5

Planeta – Jupiteris. Plėtra, vystymais. Čia viskas bus globalu: gyvenimas šiame bute gali būti susijęs su politika, mokslu ir tokiais dalykais, kurie vienija žmones dėl kokios nors idėjos. Tokiems namams tiks alyvinė spalva, o geriausia puošmena bus bronziniai daiktai, ypač atsivežti iš tolimų kraštų. Neleiskite sau pykti, ir gyventi bus gera. Nepamirškite įsirengti didelės bibliotekos.

Skaičius 6

Planeta – Venera. Poilsis, meilė, komfortas. Tokiame bute gali gyventi arba geri ir svetingi žmonės, arba nepakenčiami skandalų kėlėjai. Geriausiai tiks šiltos spalvos, ypač rudai smėlinė. Interjere turėtų dominuoti didelė minkšta sofa, apskritas stalas, kilimai, gėlės. Namai atrodys užpildyti. Tokiame bute gyvenantys šeimininkai mėgs naminius gyvūnus – kates, šunis. Patartina nesibarti, nes kaltas visada liks tas, kuris pradėjo konfliktą.

Skaičius 7

Planeta – Saturnas. Nesibaigiantys išbandymai. Tokio būsto šeimininkai dažnai patenka į varginančias situacijas ir patiria visokiausių suvaržymų. Tačiau ne viskas taip blogai! Šiame bute pavyks kaupti vertybes, įgauti patirties, profesinio meistriškumo. Svarbu kuo dažniau analizuoti savo darbus ir poelgius. Labai naudingos bus iškrovos dienos ir joga. Vyraujanti spalva turi būti tamsiai mėlyna. O dominuojančių akcentų interjere neturėtų būti, viskas turi atrodyti suderinta ir harmoninga.

Skaičius 8

Planeta – Uranas. Šis butas skirtas astrologams ir aiškiaregiams. Jeigu jame apsigyvens pragmatikas ir materialistas, jis netrukus atsidurs prie sulūžusios geldos. Šiame bute jus nuolat sups draugai. Jo interjerui panaudokite ryškias džiaugsmingas spalvas, tarp kurių būtinai turi būti dangiška žydra. Būkite atsargūs su elektros prietaisais ir pasirūpinkite, kad langai visada būtų švarūs.

Skaičius 9

Planeta – Neptūnas. Gana „sunkus“ butas. Gera jame bus gyventi dvasininkams, muzikantams, jūreiviams ir ekstrasensams. Čia bus labai lengva panirti į neįgyvendinamas svajones ir įsitaisyti daugybę žalingų įpročių. Šis butas – tarsi savotiškas Bermudų trikampis. Jame nuolat dingsta daiktai, o šeimininkams būdingi sveiku protu nepaaiškinami poelgiai.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite