numerologija, skaičiai, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, buto numeris, būsto energija
Angle down Atgal

Numerologija: kaip buto numeris veikia jo gyventojų likimą

Numerologai teigia, kad buto numeris turi įtakos jo gyventojų likimui. Skaičiai sukuria ypatingą energiją, kuri veikia tam tikras gyvenimo sritis.

Numerologija padeda ne tik atsakyti į klausimą, kokia energija vyrauja būste, bet ir atskleisti žmogaus likimą ar charakterį. Skaičiai mus supa visur, todėl kiekvieną savo gyvenimo sekundę jie mus stipriai veikia.

Numerologinis skaičiavimas

Numerologija apima skaičius nuo 1 iki 9. Jei jūsų buto numeris patenka į šį skaičių intervalą, jums nereikia atlikti jokių skaičiavimų. Tačiau jei buto numeris yra nevienaženklis, turėsite atlikti kelias aritmetines operacijas.

Pvz., buto numeris yra 14 arba 87. Reikia sudėti skaitmenis. Pirmuoju atveju 1+4=5. Antruoju 8+7=15. Reikia pakartoti sudėties veiksmą: 1+5=6. Reikia sudėti, kol gausite skaičių nuo 1 iki 9. Dabar galima pereiti prie iššifravimo.

Iššifravimas

Vienetas

Butas, kurio numeris 1, suteikia žmonėms daug teigiamos energijos. Tokiame bute žmonės visada kupini jėgų ir pasitikėjimo savimi. Labai gerai, kai tokiuose namuose gyvena daugybė žmonių. Tada kiekvienas šeimos narys yra linkęs palaikyti kitą. 1 padeda stiprinti meilę ir ryšį tarp žmonių.

Dvejetas

2 energija padeda žmonėms atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo išorinio pasaulio. Kai žmogus po sunkios darbo dienos grįžta į šį butą, neigiamos mintys jį palieka daug greičiau. Be to, skaičius 2 atlieka apsauginę funkciją. Manoma, kad nemalonūs žmonės, puoselėjantys neigiamas ir piktas mintis, kategoriškai atsisako užsukti į tokį butą. 2 padeda žmonėms lengviau ištverti vienatvę ir patirtus sunkumus.

Trejetas

Tai yra sėkmės skaičius, todėl ji nuolatos lydi tokiame bute gyvenančius žmones ir jiems tampa daug lengviau susidoroti su sunkumais. 3 taip pat padeda dvasinėse paieškose, todėl visi, kurie gyvena jo globoje, yra kupini motyvacijos, įkvėpimo ir entuziazmo. 3 pripildo žmones meile gyvenimui, padeda ieškoti pomėgių. Tokiuose namuose dvigubai naudingiau praktikuoti meditaciją.

Ketvertas

4 yra ugnies, vandens, oro ir žemės elementų sąjungos simbolis. Kiekvienas tokiame bute gali rasti harmoniją. Be to, tarp šių sienų niekada nekaraliaus neigiamos emocijos ir apmaudas. 4 padeda žmonėms greičiau rasti kompromisus, atleisti vienas kitam.

Penketas

Skaičius 5 numerologijoje yra labai svarbus, nes jo užduotis yra padėti suprasti visatą ir visa, kas egzistuoja. Žmonės, gyvenantys 5 globoje, trokšta žinių ir turi galingą intuiciją. Jų smalsumas begalinis, jie nori kuo daugiau sužinoti ir kuo daugiau sugebėti. Apatijos ir tuštumos jausmo tikimybė tokiuose namuose yra minimali.

Šešetas

Jei gavote skaičių 6, jūsų butas yra prisotintas kūrybinės energijos, kuri padeda išlaikyti gerą nuotaiką ir sveikatą. Tokiame būste gyvenantys žmonės rečiau serga, mažiau pavargsta, jiems lengviau nusiteikti sunkiam darbui.

Septynetas

7 padeda žmonėms išlipti sausiems iš balos bet kokioje situacijoje. Tokiuose namuose retai nutinka kas nors bloga. Daugeliu atvejų čia gyvenantys žmonės yra apsaugoti nuo priešų ir blogų naujienų. Šiuose namuose galima saugiai užsiimti bet kokiu kūrybiniu darbu. 7 stiprina talentus, suteikia žmonėms atkaklumo, tikėjimo savimi, atleidžia juos nuo pernelyg didelio teisumo ir impulsyvumo.

Aštuonetas

Skaičius 8 yra finansinės sėkmės talismanas. Tokiame bute pinigai ne tik ilgiau tarnauja, bet ir dauginasi. Žmonėms lengviau įsigyti tinkamus pirkinius, priimti teisingus sprendimus dėl darbo ir verslo. 8 padeda nepasimesti tarp nereikalingų dalykų ir sustiprina informacijos srautus.

Devynetas

Skaičius 9 gelbsti tokiame bute gyvenančius žmones nuo melo, padeda adekvačiai suvokti supančią tikrovę. Taip pat 9 neutralizuoja baimes, padeda susidoroti su kompleksais. Reikiamais momentais 9 suaktyvina paslėptus žmonių energijos rezervus.

Kad skaičių magija veiktų, nepamirškite reguliariai butą valyti ir sėkmė visada bus jūsų pusėje!

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite