Nuotraukas dariau 2020 m. sausio 9 d.
Angle down Atgal

Nukirstos, išnaudotos ir be garbės numestos

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Kodėl tos eglutės nužudytos, išnaudotos ir nepagarbiai išmestos prie atliekų? Kai kas pasako, kad pagarbos jau ir žmogui nebėra. Matomai kultūrinis auklėjimas, smarkiai šlubuoja.

Visi laukėmė šv. Kalėdų ir Naujų metų. Buvo ruošiamasi, puošiamasi, masiškai kertamos „žudomos“ eglaitės. Nemažai jų buvo pasiimta ir salėse, bei šiaip kur kambariuose sustatytos, visokiais gražumėliais išpuoštos, žibsėjo ir mirgėjo įvairiaspalvės girliandos. Vaikai garbingai sutiko kalėdinį senelį. Smagu ir linksma buvo. O dar visai neatėjus Naujų metų geležinės žiurkės, pasipylė į dangų daugybė fejerverkų. Tratėjo ir pyškėjo iš visų kampų, tūkstančiai eurų buvo „sudeginta“ ir išsprogdinta. Taigi gyventojai pinigėlių turi matomai nemažai, tik daug kas be reikalo dėjuoja. Ko tik nebuvo per tas linksmybes, gėrė, dainavo kas kaip mokėjo ir žinoma mušėsi, o kaip kas ir peilius panaudojo. Na, viskam ateina galas, atėjo ir švenčių pabaiga.

Šventės baigėsi, eglutės nereikalingos ir kaip paskutinės „šavalkos“ išmestos prie atliekų konteinerių. O juk buvo kalbėta, kad visos eglutės bus surinktos ir garbingai atiduotos ugnies deivei Gabijai. Taigi liūdnas eglučių galas. Vadinasi, nėra tinkamo auklėjimo. O kiek pirma sausio buvo priskleista įvairių fejerverkinių gilzių, bet kažkodėl niekas jų nerinko ir užterštos aplinkos nevalė. Praėjo visa savaitė, bet fejeverkinių šaudyklių niekas nerinko. Prisišaudė, prisilinksmino ir paliko. Tai rodo, kad pas mus nėra tokio potvarkio, jeigu prišiukšlinai, tai ir surink, o jeigu nerenka, vadinasi negerbia aplinkos ir į viską žiūri su nevykusiu „pasipūtimu“. Manau, kad apie kokias nors tvarkos taisykles, turėtu pagalvoti miesto aplinkos tvarkytojai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite