Angle down Atgal

Nubaustas dar vienas pareigūnus įžeidęs tauragiškis

Socialiniuose tinkluose asmenys ne tik jaučiasi drąsesni, iškalbingesni, bet ir retas pagalvoja apie patalpinto komentaro galimas neigiamas pasekmes, skelbia Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Rugpjūčio 31 d. apie 18.40 val. socialinio tinklo paskyroje ,,Pagalba vairuotojams Tauragėje” buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas policijos pareigūnų tarnybinis automobilis. Neilgai trukus po vaizdo įrašu pasipylė komentarai, kurių vienas įžeidė pareigūno garbę ir orumą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai nustatė, kad komentarą, kuris įžeidžia pareigūno garbę ir orumą patalpino 33 – jų tauragiškis. Už šį nusižengimą numatyta bauda Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 508 str. (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Vyras pažeidimą padarė pirmą kartą, tad jam pritaikius administracinį nurodymą paskirta bauda – 45 eurai.

Primename, kad socialinė erdvė nėra skirta įžeidinėti policijos pareigūnus ar kitus asmenis. Atminkite, kad įstatymai visiems vienodi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite