Normundo Valterio jaunimo mokykla
Angle down Atgal

Normundo Valterio mokykloje – triguba šventė

Iki pačių gražiausių ir jaukiausių metų švenčių likus tik keletui dienų, Normundo Valterio jaunimo mokykloje - triguba šventė. Gruodžio 17 – ąją mokykloje minimos Normundo Valterio gimimo metinės, švenčiamas mokyklos gimtadienis (Normundas Valteris - pirmasis nepriklausomos Lietuvos karys, žuvęs tarptautinėje taikos palaikymo operacijoje Bosnijoje ir Hercegovinoje, gimęs 1972 m. gruodžio 17d. Mokykla šio taikdario vardu pavadinta prieš septynerius metus), dėkojama socialiniams partneriams, mokyklos darbuotojams ir mokiniams.

Šią dieną mokyklos bendruomenės atstovai pradėjo vyr. leitenanto N. Valterio kapo lankymu. Mokiniai ant kapo padėjo gėlių, uždegė atminimo žvakutes, pagerbė taikdarį tylos minute, dar kartą prisiminė jauno kario žūties aplinkybes, jo aukos prasmę taikiam pasauliui.

Priešpiet mokyklos koridoriuose išsirikiavo karinės ginkluotės paroda, kurią surengė svečiai, atvykę iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono, įsikūrusio Rukloje. Vėliau mokyklos šeimininkai ir svečiai rinkosi į salę, kur vyko iškilmingai šventiškas minėjimas. Renginyje skambėjo Normundo Valterio kūrybos eilėraščiai, prisiminti svarbiausi vyr. leitenanto biografijos faktai, asmeninės savybės, kurios įsirėžusios daugelio jį pažinojusių atmintyje. Prisiminimais, mintimis, sveikinimais dalijosi šią šventinę dieną mokykloje lankęsi svečiai: Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų oro gynybos bataliono štabo viršininkas mjr. Laurynas Ivanauskas ir puskarininkis Aidas Šėgžda, Gen. Povilo Plechavičiaus Šaulių 6 -osios rinktinės vadas ats. plk. ltn. Kazimiras Čiuplinskas, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo Mechanizuotojo pėstininkų bataliono vyr. ltn. Romas Jonaitis, Socialinės integracijos centro atstovės.

Visiems šventėje dalyvavusiems socialiniams partneriams už ilgalaikę bendrystę ir pagalbą ugdant N. Valterio mokyklos moksleivius, tobulinant jų socialines, asmenines kompetencijas, buvo įteiktos padėkos ir mokykloje kurtos atminimo dovanos. Už įvairias asmenines iniciatyvas, alternatyvių ugdymo idėjų įgyvendinimą, mokyklos vardo garsinimą, bronziniais Normundo Valterio medaliais apdovanotos mokykloje dirbančios mokytojos, už puikius lankomumo, gerus mokymosi rezultatus ir asmeninę pažangą dėkota ir moksleiviams.

Renginyje netrūko gražių padėkos ir sveikinimo žodžių, jaukių atsiminimų, muzikos, šokių, plojimų, gerų emocijų. Smagu, kad prieššventiniame šurmulyje, begaliniame skubėjime, kuriame kartais taip trūksta tikrumo, gerumo, bendrystės, pavyko stabtelti, pasidžiaugti pasiekimais, šiltu bendravimu, rezultatyviu bendradarbiavimu ir pasakyti paprastą, bet nuoširdų ,,ačiū“. Ačiū už tai, kad dirbame ir siekiame kartu, kad tobulėjame, augame, ir puslapis po puslapio kuriame Normundo Valterio mokyklos istoriją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite