Angle down Atgal

Norite parduoti, pirkti ar nuomoti(s) būstą? NT brokerė Ernesta Lunskytė kviečia nemokamai konsultacijai!

Būsto pirkimas, pardavimas ar jo patikėjimas nuomai į kitas rankas visuomet yra itin svarbus ir atsakingas žmogaus gyvenimo žingsnis. Nors tai neretai tampa ilgu ir varginančiu procesu, NT brokerė Ernesta Lunskytė teigia, kad visa tai gali tapti lengva ir įdomia kelione ieškant savo svajonių namų.

Pradėjusi veiklą NT srityje, brokerė Ernesta Lunskytė pasakoja įgyvendinusi mažą savo svajonę: „Ši veikla mano gyvenime atsirado netikėtai, tačiau jau seniai žavėjausi brokerio darbu ir NT rinka. Visuomet turėjau tikslą padėti žmonėms ir dirbti ten, kur galėčiau ne tik save realizuoti, bet ir pagelbėti žmonėms įvairiose situacijose.

Nauji namai, išnuomotas būstas dažniausiai būna vienetiniai momentai daugumos žmonių gyvenime, todėl dalyvauti šiuose procesuose bei prisidėti prie žmonių svajonių įgyvendinimo ir išspręsti jų problemas, turbūt yra daugumos brokerių tikslas ir siekiamybė.

Kalbėdama apie savo patirtį, jauna moteris pripažįsta, kad yra į Lietuvą grįžusi emigrantė. Kaip pati sako, kurį laiką gyveno Jungtinėje Karalystėje ir jau tuomet teko susidurti su NT srities specialistais, todėl grįžus pradėjo šia sritimi domėtis aktyviau. Savo, kaip brokerės kelią, Ernesta Lunskytė pradėjo nuo užkulisių – dirbo telemarketingo specialiste, vėliau tapo kitų NT specialistų asistente bei dirbo su profesionalių brokerių komanda. Kaip pati sako, tuo metu išmoko begalę tiek teorinių, tiek praktinių dalykų, įgijo žinių ir patirties, kuri šiandien suteikia galimybę drąsiai ir tvirtai žengti į NT sritį.

NT brokerė Ernesta Lunskytė teigia, kad savo veiklose siekia ne tik pateisinti, bet ir pranokti klientų lūkesčius, pakeisti pasenusį požiūrį į NT brokerį. Anot jos, iki šiol yra išlikusi nuomonė, jog NT srities darbuotojai nekuria jokios pridėtinės vertės klientui, todėl jaunos moters tikslas – šią nuostatą keisti: „Noriu ne tik padėti parduoti ar nupirkti būstą pačiomis geriausiomis sąlygomis, bet ir susidraugauti su klientais – juos pažinti, bendrauti ir palaikyti ryšį. Praktika rodo, kad tai įmanoma, o įvykus sandoriui klientai ne tik noriai bendrauja ir kreipiasi panašiais klausimais ateityje, bet ir rekomenduoja kitiems.“

Jeigu turite būstą, kurį norite parduoti ar patys tokį norite įsigyti, visais kilusiais klausimais brokerė Ernesta kviečia kreiptis nemokamai konsultacijai prie puodelio kavos. Kaip pati sako, užsiima tiek naujos, tiek senos statybos butų pardavimais, gali padėti parduoti namą, sklypą ar komercines patalpas. Taip pat užsiima nuoma – padeda tiek išnuomoti, tiek surasti patikimus ir gerus nuomininkus. Galimas ir įvairios dokumentacijos tvarkymas.

Kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais:

NT brokerė Ernesta Lunskytė, tel. nr. +37069975056, el. p.: ernesta.lunskyte@capitalrealty.com.

Sekite naujienas ir Facebooke: NT brokerė Ernesta Lunskytė.

Jeigu norėtumėte susitikti gyvai, kviečiame apsilankyti Konstitucijos pr. 18, Vilniuje, Capital Smart biure.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite