Angle down Atgal

Nori tapti populiarus „Instagram“? Perskaityk ir žinosi kaip tai padaryti!

Visi nori būti žvaigždėmis ir būti žinomi Lietuvoje, bet dar labiau pasaulyje. Nori būti žinomas? Susikurk „Instagram“ profilį, susitvarkyk savo profilio aprašymą ir nuotrauką, bei daugelį kitų dalykų... Skaityk toliau ir sužinosi mano patarimus tau.

Instagram“programėlėje susitvarkyk savo nuotrauką ir aprašymą. Kad ir kaip keista, bet žmonės pamiršta, kad net mažiausios smulkmenos yra labai svarbios. Jei nori, kad žmogus užeitų į tavo paskyrą, dėkis tokias nuotraukas, kurios atspindės tave kaip asmenybę. Juk niekam nepatinka apsimetinėjantis žmogus.

Kelk dažnai, bet nepersistenk. Skelbk apie kiekvieną savo dieną, bet nekelk per daug „Instagram“ istorijų, nes niekam nepatiks 15 kartų žiūrėti, ką tu veiki. Nors Monika Šalčiūtė per dieną įkėlė 20 „Instagram“ istorijų ir sekėjų nesumažėjo…

Būk aktyvus. Ne tik pas save kelk nuotraukas ir video, bet ir reikškis kituose profiliuose, jei jie glaudžiai siejasi su tavimi. Bet ir nereikėtų įkyrėti, kad tavęs neužblokuotų.

Redaguok savo nuotraukas. „Instagram“ yra svarbus vaizdas. Labai svarbu, kad nuotrauka būtų patraukli, tad redaguok jei kažkur yra negražus vaizdas. Redagavimo programėlių yra labai daug (VSCO ir kt.).

Naudok # (grotažymes). Naudok grotažymes, atspindinčias nuotraukoje esančius objektus. Taip daugiau žmonių pamatys tavo nuotraukas.

Žymėk žmonės. Jei yra toje nuotraukoje žmonės, taip pat turintys „Instagram“ paskyrą, pažymėk juos. Tada šią nuotrauką matys ir tie žmonės, kurie yra pas jį drauguose.

Sek daugybę žmonių. Didelė tikimybė, kad tave daugelis žmonių, kuriuos tu „seki“, taip pat „seks“. Sek tuos žmonės, kurie yra susiję su tavo veikla. Domiesi dainavimu? Sek tuos žmonės, kurie tuo užsiima.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite