Angle down Atgal

Norbertą Daunoravičių-Norbę smurtu apkaltinusi buvusi mylimoji informaciją paneigė

Sekmadienį viešai prabilusi apie automobilio drifto aso, tinklaraštininko Norberto Daunoravičiaus-Norbės fizinio ir psichologinio smurto protrūkius praeityje, jo buvusi mylimoji Miglė Marija antradienio vakarą socialiniuose tinkluose savo kalbas paneigė.

Sekmadienio vakarą socialiniuose tinkluose drifteris, „Youtube“ tinklaraštininkas Norbertas Daunoravičius-Norbė sulaukė kaltinimų fiziniu, emociniu smurtu ir patyčiomis. Prabėgus dviem dienoms buvusi jo mergina persigalvojo ir informaciją paneigė.

Socialinių tinklų paskyroje Miglė rašo: „2020 m. birželio 14 d. 14:13 val. savo socialinio tinklo Facebook paskyroje paskelbiau įrašą, kuriuo paskleidžiau tikrovės neatitinkančius, garbę ir orumą žeminančius teiginius apie Norbertą (Norbę) Daunoravičių. Informuoju, kad mano nurodyti įvykiai iš tiesų niekada nebuvo įvykę, t. y.: (i) N.Daunoravičius niekada mano atžvilgiu nenaudojo nei fizinės, nei psichinės prievartos, neatliko jokių nepageidaujamų seksualinių veiksmų; (ii) neturiu jokios informacijos apie tai, kad N.Daunoravičius būtų mane šmeižęs (skleidęs tikrovę neatitinkančius duomenis apie mane), vairavęs apsvaigęs nuo alkoholio. Mano publikuotos nuotraukos, kuriose matosi prakirstas ir sukruvintas skalpas, buvo padarytos po 2016 m. įvykusio nelaimingo atsitikimo, su kuriuo N.Daunoravičius visiškai nesusijęs.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite