Angle down Atgal

Noras senamiesčiu eiti su bateliais kainuos brangiau

Sutvarkyti septynias Klaipėdos senamiesčio gatves, kad jos taptų patogesnės neįgaliesiems, šeimoms su vaikų vežimėliais ir damoms su aukštakulniais, kainuos brangiau, nei planuota.

Šių metų vasarį skaičiuota, kad rekonstruoti Teatro, Vežėjų, Didžiąją Vandens, Aukštąją, Daržų, Sukilėlių ir Žvejų gatves kainuos apie 2,9 mln. eurų. Dabar aiškėja, kad visa tai gali atsieiti per 4,9 mln. eurų.

Klaipėdos savivaldybės administracijos Projektų skyriaus vedėja Elona Jurkevičienė sakė, kad šiuo metu rengiami techniniai darbo projektai, o iki rugsėjo pabaigos planuojama pateikti paraišką ES struktūrinių fondų finansinei paramai gauti.

Jeigu viskas klostytųsi sklandžiai, tikimasi kitąmet pradėti darbus.

Planuojama, kad bus atnaujintos gatvių važiuojamosios dalys, šaligatviai, sutvarkyta lietaus nuotekų sistema, šaligatviai pritaikyti judėti specialiųjų poreikių turintiems asmenims, įrengtas apšvietimas.

Akcentuojama, kad atnaujintos senamiesčio gatvės turės būti skirtos judėti tik pėstiesiems.

Bendra preliminari Sukilėlių ir Teatro gatvių tvarkymo projekto vertė - 1,383 mln. Eur, iš kurių 0,5 mln. norima padengti ES lėšomis.

Likusių penkių gatvių rekonstrukcija įvertinta 3,530 mln. Eur. Tikimasi šiam projektui gauti 2,128 mln. Eur ES paramą.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite