Angle down Atgal

„Nor­ve­li­ta“ klientų Šiau­liuo­se lau­kia nau­ju ad­re­su

„Nor­ve­li­ta“ klientų Šiau­liuo­se lau­kia nau­ju ad­re­su – Drau­gystės pr. 21. Tie­sa, nors par­duo­tuvės lo­ka­ci­ja ir kei­čia­si, asor­ti­men­tas iš­lie­ka toks pat ska­nus, ko­ky­biš­kas ir įvai­rus. Pla­čiau pa­sa­ko­ja par­duo­tuvės at­stovė Gre­ta Ge­lum­baus­kaitė:

– Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė „Norvelita“ yra viena didžiausių ir žinomiausių žuvų perdirbimo įmonių šalyje. Didžiąją dalį mūsų gaminamos produkcijos užima lašišos gaminiai, tačiau galime pasiūlyti ir sūdytų ar marinuotų silkių produktų, karštai ar šaltai rūkytų žuvų, ir įvairių kulinarinių gaminių iš žuvies.

Artėjant vasaros sezonui, norime išskirti vytintos lašišos gaminius, kurie neabejotinai ras vietą ant kiekvieno žmogaus stalo. Tai puikus vasaros užkandis! Nuo vasaros neatsiejamas ir grilio sezonas, todėl siūlome išbandyti šviežios atlantinės lašišos filė, kurią pasiruošite pagal savo mėgstamus receptus. Taip pat siūlome išbandyti atlantinių lašišų grilio dešreles, skirtas kepti ant grotelių. Šis patiekalas nenuvilia savo skoniu, o jo paruošimas bei kepimas užima nedaug laiko: dešreles, suvertas ant iešmų, virš žarijų reikia kepti keletą minučių ir viskas paruošta.

Žuvis dėl savo maistinių savybių yra viena iš labiausiai vertintinų ir rekomenduojamų maisto produktų žmogui. Ji prisotinta svarbių maistinių medžiagų, tokių kaip baltymai ir vitaminas D. Žuvyje gausu kalio, fosforo ir magnio, taip pat žuvis yra geriausias pasaulyje omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Šios rūgštys – nepaprastai svarbios mūsų kūnui ir smegenims. Dėl visų šių savybių mitybos specialistai pataria žuvį arba jos gaminius valgyti bent keletą kartų per savaitę. Kalbant apie gerą žmogaus savijautą, norėtume priminti, kad mūsų parduotuvėje galite rasti gaminių iš jūros kopūstų, kuriuose gausu jodo.

Norime pabrėžti, kad, nepriklausomai nuo sezono, atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, todėl priimame individualius užsakymus ir žuvies pas mus galite rasti kiekvienam skoniui!

Drau­gystės pr. 21, Šiau­liai
Tel. +370 657 62 572
I–V 9.00–18.00

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite