Angle down Atgal

No­rin­tie­siems keis­ti as­bes­ti­nius sto­gus – pa­ra­ma ir spe­cialūs pa­si­ūly­mai

Kai­mo gy­ven­to­jai visą ba­landį ir ge­gužę ga­li kreip­tis dėl pa­ra­mos as­bes­ti­nių stogų kei­ti­mui. „Pa­si­nau­doję šia pa­ra­ma ir mūsų spe­cia­liais pa­si­ūly­mais, su­tau­py­si­te net 50–60 pro­c. iš­laidų sto­go med­žia­goms“, – sa­ko suo­miškų stogų ga­min­to­jo „Ruuk­ki“ rin­ko­da­ros va­do­vas Man­tas Gri­ga­liū­nas.

Viena iš „Ruukki“ vertybių – žmogaus saugumas ir sveikata. Todėl kasmet kaimo gyventojams, dalyvaujantiems asbesto keitimo programoje, įmonė siūlo specialias nuolaidas.

„Dūlančio asbesto dalelės – pavojingas kancerogenas, galintis ilgainiui – net ir po 20 metų – sukelti plaučių vėžį, paskatinti kitas plaučių ar kvėpavimo takų ligas. Tad asbesto šalinimo programa Lietuvoje yra unikali galimybė išvengti sveikatos bėdų ateityje ir kartu ženkliai pakelti savo nekilnojamojo turto vertę“, – pasakoja M. Grigaliūnas.

Anot jo, dėl šalyje siaučiančio koronaviruso atidėti paraiškos teikimo kitiems metams nereikėtų. Kaip ir vėlesniam laikui nukelti stogo statybos ar renovacijos darbų.

„Karantino metu mūsų stogai skaičiuojami, parduodami, gaminami ir Šiaulių regiono klientams į statybvietę pristatomi kaip ir iki šiol, tik visa komunikacija ir prekių perdavimas vykdomas bekontakčiu būdu. „Ruukki“ itin atsakingai laikosi karantino nurodymų, taiko visas reikiamas apsaugos priemones, kad užtikrintų savo klientų ir darbuotojų saugumą“, – patikina M. Grigaliūnas.

Su visais klientais „Ruukki“ padalinio Šiauliuose darbuotojai šiuo metu komunikuoja elektroniniais laiškais, telefonu arba per elektroninę užklausos formą.

Me­ta­listų g. 8E, Šiau­liai
Tel. (8 41) 520 080
www.ruuk­kis­to­gas.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite