Nikitai Belovui - net šeši medaliai

Šiauliai
Eva Kazlauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių plaukimo mokyklos “Delfinas” baseine balandžio 14-15 dienomis vyko Tarptautinės plaukimo varžybos “Vaikų plaukimo fiesta – 2017″. Varžybose dalyvavo per 130 sportininkų iš Lietuvos ir Kaliningrado srities (Rusija). Daugiausia medalių pavyko pelnyti Nikitai Belovui – net šešis.

Įveikė gausų būrį varžovų

Tarptautinėse varžybose dalyvavo 2006 metais gimę ir jaunesni berniukai bei 2007 metais gimusios ir jaunesnės mergaitės. Bendroje įskaitoje iš septyniolikos komandų Šiaulių PM “Delfinas-1″ komanda užėmė antrąją vietą. Pirmi buvo Kaliningrado sportininkai, treti – Klaipėdos Gintaro SC-1.

Nikita Belovas, kurį treniruoja Vilma Staškuvienė, pelnė II-ąją vietą plaukdamas krūtine 50m, II-ąją vietą, plaukdamas krūtine 100 m, II-ąją vietą – plaukdamas nugara 100 m ir III-ąją vietą – plaukdamas nugara 50 m. Berniukui visose rungtyse teko grumtis su 11-25 varžybų dalyviais.

Trenerio Egidijaus Šiautkulio auklėtinis Neilas Vaičiulis pelnė III-ąją vietą plaukdamas 100 m laisvu stiliumi. Berniukui teko grumtis net su 44 dalyviais.

Taip pat I-ąją vietą berniukai – Arvydas Jegorovas (tr. Ema Vielavičiūtė), Dominykas Žiedas (tr. V. Staškuvienė), Nikita Belovas (tr. V. Staškuvienė) ir Neilas Vaičiulis (tr. E. Šiautkulis) – pelnė ir estafetėje 4X50 m laisvu stiliumi. Berniukai įveikė devynias komandas.

II-ąją vietą tie patys berniukai pelnė estafetėje 4X50 m kompleksiniu plaukimu. Dėl pergalės šioje estafetėje rungėsi 8 komandos.

Sėkmė šypsojosi ir mergaitėms

Neblogai pasisekė ir “Delfino” jaunosioms sportininkėms. Emilija Pociūtė, kurią treniruoja Dovilė Pocienė, varžėsi su 17 dalyvių, plaukdama 100 m laisvu stiliumi ir pelnė II-ąją vietą.

Eglė Balniūtė, treniruojama K. Jankevičiaus, varžėsi su 25 dalyvėmis. Mergaitė, plaukdama 50 m krūtine, pelnė III-ąją vietą.

Dvi III-ąsias vietas pelnė ir Karmela Žalytė (trenerė D. Pocienė), plaukdama 50 m ir 100 m peteliške.

Mergaitėms Ugnei Šiautkulytei (tr. E. Šiautkulis), Karmelai Žalytei (tr. D. Pocienė), Gretai Kaminskaitei (tr. D. Pocienė) ir Emilijai Pociūtei (tr. D. Pocienė) neblogai sekėsi ir estafetėje 4X50 m laisvu stiliumi. Susirungus 5 komandoms šiaulietės pelnė III-ąją vietą.

Trečiąją vietą mergaitės Emilija Pociūtė (tr. D. Pocienė), Karmela Žalytė (tr. D. Pocienė), Eglė Balniūtė (tr. K. Jankevičius) ir Ugnė Šiautkulytė (tr. E. Šiautkulis) pelnė ir estafetėje 4X50 m kompleksiniu plaukimu.