Angle down Atgal

Nijolė Pareigytė apie prietarus: „Tikiu blogais ženklais“

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis gerai žinoma atlikėja ir renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė bei žymiausių Lietuvos serialų aktorius Šarūnas Banevičius. Laidoje tikrai netrūks juoko svečiai dalinsis šmaikščiausiomis istorijomis iš savo gyvenimo ir atliks netikėčiausias užduotis.

Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis pasiteiravo Nijolės, ar po praeitų metų dalyvavimo laidoje kažkas jos gyvenime pasikeitė?

„Pagaliau tapau žinoma. Realiai po tos laidos išpopuliarėjau“, – juokavo Nijolė ir papasakojo, kad po tos laidos žmonės net gatvėje ją užkalbindavo ar po koncertų stabdė: „Nu tokia gera laida, po penkis kartus žiūrėjom. Ir aš pati kokius tris keturis kartus žiūrėjau“, – juokdamasi pasakojo atlikėja.

Kitas laidos vedėjas Justinas Jankevičius uždavė Nijolei netikėtą klausimą apie tai, ar ji tiki blogais ženklais. Laidos viešnia prisipažino, jog tiki, ypač tuo prietaru, kad perbėgus juodai katei per kelią, laukia nelaimė.

„Kažkada važiavau iš koncerto naktį, per kažkokį kaimą, na ir perbėjo juoda katė, tai sustojau kelkrašty ir laukiau, kad kita mašina pravažiuotų, o tada supratau – kas naktį kaime važiuoja“, – kvatojosi Nijolė.

Nijolė papasakos dar ne vieną smagią istoriją iš savo gyvenimo ir be abejo, sudalyvaus itin smagiame išbandyme.

Kitas  laidos svečias aktorius – Šarūnas Banevičius – taip pat atsiskleis kaip itin šmaikštus pašnekovas.

„Aš vaikystėje turėjau gitarų, bet nei viena neišmokau groti. Turėjau elektrinę gitarą, bosinę gitarą ir dar armoniką. Ir niekuo neišmokau groti. Man pasakojo, kad ta elektrine gitara grojo Andrius Mamontovas“, – šypsodamasis pasakojo aktorius.

Kalbos su Šarūnu sukosi ne tik apie muziką, poeziją, cepelinus, bet ir tam tikros tematikos filmus...

„Pervaidina. Negali žmonėms būt taaaip gerai“, – juokdamasis įvertino porno filmų aktorių vaidybą Šarūnas.

Žinoma, ir Š. Banevičiaus lauks smagus žaidimas – išbandymas. Tad laidoje tikrai netrūks juoko ir smagiu pokštų! Smagiausias vakaras – su „Gero vakaro šou“ – 19.30 val. per TV3!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite