Angle down Atgal

Medikai per klaidą moteriai pašalino klitorį

Hullo mieste gyvenanti moteris iš NHS prisiteisė net 150 000 svarų sterlingų kompensaciją po to, kai paaiškėjo, kad chirurgas be reikalo jai atliko makšties rekonstrukciją, kurios metu buvo pašalintas klitoris.

Tapatybės nepanorusi viešinti moteris savo istoriją papasakojo naujienų portalui „Metro“.

Ji tikina, kad viskas prasidėjo nuo to, kai aplink lytinius organus prasidėjo nemalonus uždegimas. Ji kreipėsi į medikus, kurių diagnozė moterį šokiravo – galimas vulvarinis vėžys, todėl būtina makšties rekonstrukcija, t. y. vulvektomijos procedūra, kurios metu pašalinama dalis arba visi moters lytiniai organai.

Atsižvelgusi į NHS konsultavusio gydytojo rekomendacijas, moteris kreipėsi į „Spire Hospital“ ligoninę, kurioje jai buvo atlikta operacija.

Praėjus gijimo laikotarpiui, moteris suprato, kad šlapinimosi procesas ar seksas – tapo sunkiai įmanomi ir vėl kreipėsi į medikus. Atlikus daugiau tyrimų paaiškėjo, kad moteriai atlikta drastiška operacija nebuvo reikalinga – vėžio ląstelių neaptikta, o užklupusią infekciją būtų užtekę gydyti vaistais ir specialiais tepalais.

Nieko nelaukusi ji padavė NHS gydytoją į teismą.

Po ilgos kovos ir daugybės atliktų tyrimų pripažinta, kad operaciją pasiūlęs medikas – suklydo. Moteriai priteista 150 000 svarų sterlingų kompensacija moralinei žalai atlyginti.

Deja, jos ateityje dar laukia ne viena makšties rekonstrukcijos operacija, kuri galėtų sugrąžinti gyvenimo kokybę.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite