„Nevėžio“ taškų badas tęsiasi: paskutinėmis minutėmis krito Panevėžyje

Kėdainiai
Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Lietuvos futbolo A lygoje ir toliau taškų badą kenčia Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai, kurie 8-ojo turo rungtynėse svečiuose turėjo pripažinti „Panevėžio“ ekipos pranašumą – 2:4.

Panevėžiečiams pirmajame kėlinyje dukart pranašumą sukūrė Pijus Širvys (15 ir 37 min.), tačiau rezultatyvų atsaką gynėjui abu kartus pateikė Aretas Gėgžna (27 ir 61 min.).

Visgi labai arti staigmenos buvęs „Nevėžis“ galiausiai neatsilaikė. 84-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Matheusas Bissi, o apie dar vieną sugrįžimą varžovams pagalvoti neleido Jorge Elias, pelnęs ketvirtą ekipos įvartį jau per pridėtą teisėjo laiką.

A lygos sezoną pergale Alytuje pradėjęs „Nevėžis“ dabar patyrė jau šeštą pralaimėjimą iš eilės ir su 3 taškais užima priešpaskutinę devintą poziciją.

Kėdainiškiams bent jau pavyko nutraukti įvarčių sausrą, kuri truko pastaruosius penkis mačus.