Angle down Atgal

Nevados dykumoje prie „Area 51“ karinės bazės susirinko tūkstančiai „ateivių ieškotojų“

Keli tūkstančiai žmonių, atsiliepusių į socialiniais tinklais išplitusį raginimą „šturmuoti“ Nevados dykumoje esančią kadaise buvusią slaptą JAV kariuomenės bazę „Area 51“, penktadienį susirinko prie šio ufologų Meka tapusio objekto, o keletas jų buvo sulaikyti, bet apskritai atmosfera buvo veikiau šventinė, pranešė pareigūnai.

Dėl savo slaptumo „Area 51“ seniai teikia peno sąmokslo teorijoms apie šioje bazėje neva tyrinėjamas nežemiškas būtybes ar jų kosminius aparatus.

Kai kurie spėliojo, kad šurmulys dėl internetu paskelbto kvietimo „pamatyti tuos ateivius“ gali tapti svarbiu kultūros įvykiu, didžiuliu fiasko arba kažkuo tarp šių dviejų kraštutinumų.

Baimindamiesi didelio žmonių antplūdžio, kariškiai šią savaitę paskelbė perspėjimų nesiartinti prie saugomos teritorijos.

Penktadienį prie bazės buvo sulaikyti dar trys žmonės, nurodė Linkolno apygardos šerifas Kerry Lee (Keris Li), tad bendras įsibrovėlių, areštuotų per renginius „Alienstock“ ir „Area 51 Basecamp“ dykumos miesteliuose Reičele ir Haike, išaugo iki penkių.

Keliems žmonėms prireikė medikų pagalbos dėl nesunkių sveikatos sutrikimų. Reičele festivalio medikai pasirūpino vienu daug skysčių netekusiu vyru, bet vėliau jis vėl prisidėjo prie besilinksminančių.

Per renginius buvo galima pamatyti daug ateivių iš kosmoso kostiumus apsirengusių žmonių, bet pranešimų apie jokius kontaktus su tikrais ateiviais arba NSO nebuvo.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite