Angle down Atgal

Neurochirurgas apie M. Schumacherio būklę: jis visai kitoks, negu atsimename

„Jis visai kitoks, negu jį atsimename“, ­– teigė neurochirurgas iš Italijos. Jis atskleidė, kad lenktynininkas Michaelis Schumacheris yra „labai prastos sveikatos“, praneša portalas Dailymail.co.uk.

2013-aisiais M. Schumacheris, slidinėdamas su sūnumi kalnuose, galva trenkėsi į akmenį, dėl to jį ištiko koma ir jam buvo atliktos dvi sudėtingos operacijos.

Šiuo metu 50-metis vyras ir toliau gydosi savo namuose Šveicarijoje. Gydytojai teigė, kad jis tik per plauką išgyveno tragišką nelaimę.

Nors M. Schumacheris atsibudo iš komos, neurochirurgas Nicola Acciari teigė, kad „jis visai kitoks, negu lenktynininkas, kurį prisimename“.

7 kartus pasaulio čempionas dabar yra slaugomas savo dvare ant Ženevos ežero kranto. Juo rūpinasi žmona Corinna ir du vaikai ­– 22 metų Gina-Marie ir 20-metis Mickas. Šeima nenoriai dalijasi žiniomis apie Michaelio būklę. Praėjusiais metais „Ferrari“ lenktynių padalinio vadovas Jeanas Todt’as pranešė, kad M. Schumacheris „vis dar kovoja“.

Tačiau neurochirurgas N. Acciari teigia, kad M. Schumacheris neprimena žmogaus, dominavusio lenktynėse „Formulė 1“ 1994­–2004 m.

„Mes turime įsivaizduoti žmogų, kuris visiškai kitoks, negu jį prisimename lenktynėse. Jo organai, raumenys ir griaučiai labai pasikeitę. Visa tai yra patirtos traumos rezultatas“, ­– pasakojo neurochirurgas.

Ši žinia buvo paskelbta praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai „Ferrari“ lenktynių padalinio vadovas J. Todt’as apsilankė jo namuose kartu pažiūrėti „Formulės 1“ lenktynių etapo transliacijos. „Michaeliu labai gerai rūpinasi, jis gerose rankose. Jis nepasiduoda ir toliau kovoja“, ­– apie lenktynininko būklę pasakojo J. Todt’as.

Vis dėlto, nors žymus vyras nebėra vegetacinės būklės, jis negali bendrauti taip, kaip anksčiau. „Jo šeima taip pat kovoja. Žinoma, mūsų draugsytė negali būti tokia pat, kokia buvo anksčiau, nes jo bendravimas labai pasikeitęs“, ­– teigė J. Todt’as.

Prieš šeštąsias slidinėjimo incidento metines gruodžio 29-ąją M. Schumacherio žmona jo gerbėjams pasakė: „Iš mažų detalių galima sudėlioti didelę mozaiką. Kartu esate stipresni. Būtent taip bendri judėjimo „KeepFighting“ (liet. „Kovok toliau“) šalininkų veiksmai padeda drąsinti kitus.“

M. Schumacherio buvęs vadybininkas ir draugas Willis Weberis pernai visus nustebino pareiškęs, kad Corinna slepia tikrąją vyro būklę. Filmuodamasis vokiečių dokumentiniame filme jis sakė: „Aš žinau, kad Michaelis patyrė sunkią traumą, tačiau aš nežinau, ar jis sveiksta. Norėčiau paspausti jam ranką ir paglostyti veidą, tačiau jo žmona Corinna man neleidžia. Ji tikriausiai bijo, kad paviešinsiu tiesą. Aš tikrai tikiu, kad Michaelis pasveiks, nes jis yra kovotojas. Jeigu bus šansas, jis tikrai juo pasinaudos. Tai negali būti pabaiga. Aš meldžiuosi dėl jo ir tikiuosi jį vėl išvysti“, ­– teigė W. Weberis.

Po nelaimingo atsitikimo M. Schumacherio viešai niekas nematė, todėl belieka spėlioti, kokia garsaus vyro būklė yra iš tiesų. Buvęs lenktynininkas tris mėnesius praleido dirbtinai sukeltos komos būsenos ir yra slaugomas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite