Angle down Atgal

Netoli namų rastas negyvas šeimininkas

Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo

Vasario 9-ąją buvo gauta informacija, kad Antanavo kaime, Saulėlydžio gatvėje, netoli namų rastas miręs 62 metų šio kaimo gyventojas.

Pasak mirusiojo artimųjų, vyro pasigesta nelaimės išvakarėse, kai jis nesugrįžo namo. Tačiau kartu su juo gyvenusi moteris nepagalvojo, kad galėjo nutikti nelaimė. Manė, kad sugyventinis kur nors užsuko. Moteris sunerimo, kai gyvenimo draugas nepasirodė ir kitą dieną. Ji išėjo vyro ieškoti. Nelaimėlio kūną netoli namų apie 11.40 val. aptiko pro šalį ėjęs Antanavo kaimo gyventojas. Išorinių smurto žymių nematyti, tik išoriniai įbrėžimai ant veido.

Pasak policijos pareigūnų, mirusysis nebuvo jiems žinomas, turėjo darbą. Manoma, kad grįžtant namo jam galėjo sutrikti širdies veikla, dėl to ir ištiko mirtis.

Ketvirtadienį, apie 11 val., Kazlų Rūdos savivaldybės Bagotosios kaime kaimynai keturbučio laiptinėje rado be gyvybės ženklų 77 metų namo gyventoją. Aiškinamasi, kas jam nutiko, kokia mirties priežastis.

Tą pačią dieną Kalvarijos policijos komisariato pareigūnai irgi pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo. Apie 13.30 val. prie parduotuvės Sūsninkų kaime rastas negyvas 56 metų šio kaimo gyventojas. Ant kūno išorinių smurto žymių nesimatė. Negyvą sušalusį žmogų aptiko sniegą apie parduotuvę valydami jos savininkai. Mirties priežastis dar nežinoma, neatmetama galimybė, kad žmogus galėjo sušalti. Vietinių teigimu, vyras nevengdavo alkoholio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite