Angle down Atgal

Net 13 pranešimų apie smurtą šeimose

Gruodžio 22 – 26 dienomis Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai gavo net 13 pranešimų apie artimoje aplinkoje, t. y. šeimose, patirtą fizinį smurtą.

Baigiantis šventėms, antradienio vakarą, pareigūnams teko skubėti į Kalvarijos savivaldybės Santakos kaimą. Jame pareigūnai sulaikė ir į apskr. VPK areštinę uždarė neblaivų vyrą (g. 1958 m.), kuris namuose kilusio konflikto metu nenustatytu aštriu daiktu perpjovė sutuoktinės ranką.

Dėl smurto prieš šeimos narius dar prieš šventes po dvi paras areštinėje praleido Liudvinave gyvenantis vyras (g. 1988 m.), neblaivus Sūkuriškės k. (Kazlų Rūdos sav.) gyventojas (g. 1968 m.), taip pat neblaivus marijampolietis (g. 1959 m.).

Kūčių dieną į areštinę buvo atgabenti Šiaudiniškių k. (Vilkaviškio r. sav.) gyvenantis vyras, kuris namuose „šokdino“ sutuoktinę ir dvi nepilnametes dukras, taip pat Veršių k. (Šakių r. sav.) gyventojas (g. 1972 m.), smurtavęs prieš sugyventinę.

Pirmąją Kalėdų dieną neblaivus marijampolietis (g. 1984 m.), Kosmonautų gatvėje esančiame bute mušęs gyvenimo draugę, pasipriešino dėl smurto artimoje aplinkoje atvykusiems pareigūnams ir taip pat buvo nugabentas į areštinę. Jam dabar gresia įtariamai ne tik dėl smurto artimoje aplinkoje, bet ir dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite