Angle down Atgal

Nesusipratimas poliklinikoje: užregistruotas vizitas pas gydytoją, kuris atostogauja

Naujienų platformą Etaplius.lt pasiekė moters skundas dėl Šiaulių centro poliklinikoje įvykusio nesusipratimo, kurio metu vos paeinanti moteris buvo užregistruota vizitui pas atostogaujantį traumatologą.

Moteris apmaudą išliejo ir viešoje erdvėje, asmeninėje feisbuko paskyroje.

„Šiandien ta diena, kai iš pykčio net žliumbt norisi. Ir užvožt kažkam... ir dar pažliumbt. Istorija prasidėjo dar žiemos pabaigoj, kai pradėjo skaudėt koją. Aišku čia yra pačios kaltės, kad tikėjaus išsivaikščiot ir pan., žodžiu, pati išsigydyt“, – pasakojimą pradėjo moteris.

Anot jos, viską apsunkino karantinas.

„Gerokai pablogėjo. Kelios savaitės šlubčiojimo, išdavikių ašarų ir bemiegių naktų bandant nugalėti skausmą. Ačiū kažkam iš aukščiau, kad davė proto nusipirkt vaistinėj nereklamuojamą, bet gerai padedantį tepalą. Nes tie voltarendiclakai tai tik dėl vaizdo buvo. Ir pagaliau valio – karantino smaugvirvė atlaisvinta, tik dvi dienos skalambijimo į polikliniką ir aš su šeimos gydytojos palaiminimu gaunu taloną pas traumatologą po mėnesio. Net leidžia kitądien ateit nuotrauką pasidaryt. Privilegija.

O šiandien ta didžioji diena, kai atkeliauju į Centro polikliniką pas traumatologą. Tik toliau antrų durų nenuėjau, pasirodo, mano talonas buvo vakar… bet vis tiek nebūčiau patekus, nes gydytojas atostogauja jau seniai… „O tai jums niekas nepaskambino, nepranešė?“. Na, po velnių aš ne dėl smegenų, o dėl kojos problemos kreipiausi ir telefonu puikiai girdėjau, kaip šeimos gydytoja su sesute rinko man taloną ir paskyrė 30 d. 10.30 val. Ir po to nieks nepaskambino ir nepasakė, kad klipatai neverta trenktis poliklinikon, nes vis tiek nieks nepriims. Žodžiu, tepk toliau tepaliuką, dar nepamiršk būtinai PSD susimokėt už negaunamą gydymą ir gyvenk viltimi kada nors gauti kitą taloną po mėnesio dviejų trijų“, – birželio trisdešimtąją, po neįvykusio vizito, rašė nusivylusi moteris.

Etaplius.lt redakcija susisiekė su Šiaulių centro poliklinika, klausdama, kodėl pacientai buvo paskirtas talonas pas gydytoją, kuris yra išėjęs atostogų. Manoma, kad tai ne pirmas toks nesusipratimas.

Nepaisant nemalonios situacijos, įstaiga greitai sureagavo į kilusią problemą.

Išsiaiškinus situaciją, paaiškėjo, kad su šeimos gydytoja dirbanti slaugytoja registraciją informacinėje sistemoje atliko gegužės 27 d. su paciente pas gydytoją ortopedą traumatologą suderindama laiką birželio 29 d. 10.30 val.

„Tačiau gydytojas pagal atostogų grafiką išėjo kasmetinių atostogų nuo 2020-06-22 iki 2020-07-10 imtinai, kuris dar gegužės 27 d. nebuvo paskelbtas, kadangi buvo per anksti. Su gydytoju specialistu dirbanti slaugytoja sutikrina visus pacientus, siuntimus ir juos informuoja dėl vienokių ar kitokių įvyksiančių pasikeitimų bei atsiradus būtinybei perregistruoja suderindama su pacientu jam patogų kitą atvykimo laiką vizitui. Pakalbėjus su slaugytojomis ir panagrinėjus situaciją, paaiškėjo klaida bei įvykęs nesusipratimas-pacientė buvo praleista ir jos niekas neinformavo dėl pasikeitusių aplinkybių. Nuo liepos 1 d. sugrįžo dirbti kitas gydytojas ortopedas traumatologas, pas kurį ir perregistravome pacientę“, – teigė VšĮ Šiaulių centro poliklinikos direktoriaus pavaduotoja.

Įstaigos atstovai tikisi ateityje išvengti tokių problemų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite