Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Nesuprantama nemeilė gamtai

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Visi norime nuvažiuoti į gamtą ir ten pailsėti, pasimėgauti gražios gamtos vaizdais. Bet labai gaila, kad nemaža dalis nuvažiuoja tik tam, kad prišiukšlintų.

Kodėl dalis piliečių niekaip negali suprasti, kad gamtą reikia mylėti, saugoti ją ir neteršti jos. Štai kovo 19 ėjau pasivaikščioti. Rytas buvo malonus, saulėtas. Šalia Karaliaučiaus gatvės didingi ir gražūs medžiai.

Lyg ir viskas gerai, bet akių žvilgsnis užkliūva už nemažos krūvelės atliekų, kurios supiltos visai netoli minėtos gatvės už degalinės. Kaip tokie asmenys, kurie šiukšlina ir teršia gamtą negali suprasti, kad teršiama gamta ne tik žudo gamtą, bet ir padeda atsirasti negeriems virusams, kurie žmones padaro ligoniais.

Dar vienas labai negražus dalykas, kada nukertama eglaitė, šv. Kalėdom ir Naujiems metams, o paskui po visų linksmybių išmetama. Štai tokią eglutę radau paniekinamai išmestą ant kalnelio už Arenos p.c.

Ar negalima buvo ją atiduoti ugnies deivei Gabijai ir garbingai su ją atsisveikinti. O iš viso, kam reikia kirsti eglutes ir dar pačias gražiausias, ar neužtektų kelių šakelių? Kažkodėl pamirštama, kad tos žaliaskarės užaugusios gamina daug gero oro, mes turime kuo kvėpuoti. Kažkodėl užmirštamas vienas dalykas, kad jeigu nukertamas medis, tai su juo žūtimi žūna ir tam tikra dalis deguonies.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite