Angle down Atgal

Nešiojamame kompiuteryje telpa 13 pakelių cigarečių

Kiek pakelių kontrabandinių cigarečių telpa į nešiojamąjį kompiuterį? Atsakymą į šį klausimą pirmas žinojo Lietuvos pilietis, gyvenantis Baltarusijoje. Pirmadienį tai sužinojo ir jį pričiupę Eišiškių punkte dirbę pasieniečiai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Purvėnų pasienio užkardos pareigūnai tikrino per Eišiškių punktą į Lietuvą iš Baltarusijos vykusio 27-erių Lietuvos piliečio ir jo vairuotojo automobilio „VW Passat“ baltarusiškais numeriais dokumentus. Vyras gyvena Baltarusijoje. Visi dokumentai buvo tvarkingi.

Mašinos salone gulėjo nešiojamasis kompiuteris „HP ProBook 4710s“. Pasieniečiai paklausė, ar vairuotojas turi šio kompiuterio laidą. Atsakymas buvo nerišlus, todėl VSAT pareigūnai įdėmiai apžiūrėjo kompiuterį. Jis buvo įtartinai lengvas ir neįsijungė.

Paaiškėjo, kad tai būta tik „HP ProBook 4710s“ rėmo, o visa vidaus įranga buvo išimta. Vietoje jos buvo sukišta 13 pakelių cigarečių "Minsk Capital" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl kontrabandos vairuotojui pasieniečiai skyrė 100 eurų baudą ir paleido. Kompiuteris ir cigaretės saugomi Purvėnų užkardoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite