Angle down Atgal

Nesėkmingos investicijos

Nuo internetinių sukčių nukentėjo Igliaukos seniūnijos gyventojas ir užsienyje gyvenanti tautietė.

Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnai tiria, kas apgavo užsienyje gyvenančią moterį. Nukentėjusioji pareigūnams aiškino, kad skelbimų portale ji rado pranešimą apie Kazlų Rūdos savivaldybėje parduodamus pudelius. Moteris susisiekė su pardavėja. Jos bendravo, aiškinosi apie galimybes užsienyje gyvenančiai tautietei įsigyti šuniukų. Buvo pasirašyta pardavimo sutartis. Pirkėja įsipareigojo į nurodytą sąskaitą pervesti 250 eurų avansą. Tačiau pervedus avansą iki šiol šunų negavo. Susisiekti su pardavėja neliko galimybės.

Kazlų Rūdos policijos pareigūnai, patikrinę adresą, kurį buvo nurodžiusi pudelių augintoja, suprato, kad tokiu adresu niekas ne tik šuniukų neveisia, bet ir negyvena.

Igliaukos seniūnijos 49 metų gyventojas policijai pasiskundė, kad nuo liepos 21 d. iki rugpjūčio 8 d., pasinaudojus jo banko sąskaita, sukčiai paėmė 980 eurų, pinigus pervesdami kitam asmeniui.

Pasak nukentėjusiojo, liepos viduryje per „Viber“ programėlę jam paskambino rusiškai kalbanti moteris. Pašnekovė pasiūlė investuoti ir taip uždirbti daug pinigų. Marijampolės savivaldybės gyventojas pinigų investicijoms neturėjo, tad pasiėmė paskolą. Netrukus su juo susisiekė vyriškis ir paaiškino investavimo planą. Jo esmė tokia, kad vyras turi parsisiųsti tam tikrą programėlę. Paskui už jį jau dirbs kiti, jis turės tik patvirtinti pinigų pervedimus. Nukentėjusysis taip ir darė, kol su juo susisiekė banko atstovai ir paklausė, kas dedasi jo sąskaitoje, kur jis siunčia pinigus. Vyro sąskaitą bankas užblokavo, tačiau nuostolių – beveik 1000 eurų, neišvengta.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite