Angle down Atgal

Neringos sporto mokykla minės 40-metį

Prieš beveik pusę amžiaus, 1979 metų vasario 2-ąją, įkurta Neringos sporto mokykla.

Mokykla, kurioje išaugo daug atvirų, drąsių, sportui neabejingų ir tiesiog nuostabių asmenybių. Jų vertybinis pagrindas – buriuotojiškos vertybės: sportinis meistriškumas, garbė ir draugystė, pelnė Neringai pripažinimą sportininkų bendruomenėje. Daugelis neringiškių sėkmingai atstovavo ir šiuo metu atstovauja Neringai nacionalinėse bei Lietuvai tarptautinėse buriavimo, orientavimosi, futbolo varžybose.

Ruošdamasi ypatingai šventei, Neringos sporto mokykla renka nuotraukas susijusias su mokyklos buriavimo ir kitų sporto šakų istorija.

„Galbūt jūs turite nuotraukose įamžintų akimirkų iš mokyklos gyvenimo ir galėtumėte pasidalinti jomis su mumis?“ – į gyventojus kreipiasi šios ugdymo įstaigos atstovai.

Nuotraukas iki sausio 15-osios galima atnešti į Neringos sporto mokyklą (daugiau informacijos tel. +37065751972).

Neringos gyventojai bei svečiai kviečiami dalyvauti 40-ajai mokyklos sukakčiai pažymėti skirtame renginyje, kuris apjungs įvairių sporto šakų mokinius - vaikų, tėvų ir senelių kartas, sportavusias Neringos sporto mokykloje. Renginys vyks 2019 m. vasario 2 d. 18 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ (Taikos g.).

Neringos sporto mokyklos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite