Angle down Atgal

Neringos policijos pareigūnai surado visus pastarosiomis dienomis kurorte pavogtus dviračius (vaizdo įrašas)

Per praėjusį savaitgalį Neringos mieste ilgapirščiai nugvelbė dešimt dviračių. Intensyviai vagystes tyrę pareigūnai, gavę informacijos, sekmadienį, liepos 12 d., miške, netoli Purvynės g., Nidoje, aptiko tris paslėptus, kaip įtariama, vogtus dviračius.

Pareigūnai spėjo, kad vagys turėtų grįžti jų pasiimti, todėl ėmėsi neatidėliotinų veiksmų. Liepos 15 d. apie 2 val. nakties Purvynės g., pareigūnai sustabdė krovininį automobilį „Renault Trafic“, kuriame buvo rasti dar du, kaip įtariama, vogti dviračiai. Automobilį vairavęs 1991 m. gimęs vyras ir kartu važiavusi 1990 m. gimusi moteris uždaryti į areštinę.

Tęsdami dviračių vagysčių tyrimą, apklausę liudytojus ir atlikę kratą viename buvusios garažų bendrijos pastate Purvynės g., rūsyje pareigūnai aptiko dar penkis, kaip įtariama, vogtus dviračius. Taigi, veikdami kryptingai ir itin operatyviai – per tris dienas – Neringos policininkai surado visus pastaruoju metu kurorte ilgapirščių nugvelbtus dviračius.

Sulaikytiesiems vyrui ir moteriai dėl vagysčių pareikšti įtarimai. Jie yra anksčiau teisti, vyras – ne vieną kartą. Ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite