Angle down Atgal

Neringoje neliko vyrų pliažo

Pastaraisiais metais daug lankytojų nesulaukęs vyrų pliažas Juodkrantėje - panaikintas. Neringos savivaldybė šįmet nusprendė šios paplūdimio dalies teritoriją skirti visiems poilsiautojams.

Į „Vakarų ekspreso“ redakciją kreipėsi Vaidas, kuris ir atkreipė dėmesį į naujoves. Vyriškis dėl tokio priimto sprendimo neslėpė nusivylimo.

„Pernai ir užpernai Juodkrantėje vyrų paplūdimys buvo, o šįmet - nėra. Kreipiausi į paplūdimių atstovus. Buvo pasakyta, kad sumažinta dėl koronaviruso. Turbūt vyrai platina koronavirusą? Tiesa, anksčiau Juodkrantėje nebuvo keturkojų pliažo. Dabar toks yra. Bet, tikriausiai, kito pliažo sąskaita“, - svarstė Vaidas.

Pasak Neringos savivaldybės, šiais metais buvo nuspręsta vyrų paplūdimio atsisakyti, nes jis paprasčiausiai nepasiteisino - jame neva buvo pavieniai lankytojai. Dažnu atveju vyrų pliažas buvo tuščias.

„Atsižvelgiant į tai, kad naujos paplūdimių zonos buvo įkurtos esamų sąskaita, šiais metais nuspręsta vyrų paplūdimio zoną grąžinti didesnei grupei poilsiaujančiųjų. Neatmetama galimybė ateityje vyrų paplūdimio zoną vėl įkurti“, - sakė Neringos savivaldybės atstovė spaudai Sandra Vaišvilaitė.

2017 metais Neringos paplūdimiuose buvo net keturios vyrams skirtos zonos - Nidoje, Preiloje, Pervalkoje ir Juodkrantėje. Tąkart Neringos savivaldybė reagavo į Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos kreipimąsi, mat konkrečiu klausimu dalis vyrų išreiškė neturintys lygių teisių.

Tačiau kaip ir šiuo atveju, 2018 metais dėl mažo vyrų pliažų lankomumo buvo nuspręsta vyrams skirtą paplūdimio zoną palikti tik Juodkrantėje.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite