Angle down Atgal

Neringa tęsia takų tvarkymą

Įsibėgėjus rudeniui Neringa tęsia kurorto pėsčiųjų ir dviračių takų tvarkybą. Šią savaitę pradėti pėsčiųjų ir dviračių tako Nidoje paprastojo remonto darbai.

Beveik dviejų šimtų metrų pėsčiųjų ir dviračių takas prasideda ties Nidos-Smiltynės plentu ir veda į paplūdimį ties Mažąja gebėjimo stotimi. Darbų metu susidėvėjusi ir šalia augančių medžių šaknų iškilnota danga bus pakeičiama pilkomis betoninėmis trinkelėmis.

Pėsčių ir dviračių takai bus tvarkomi ir kitose kurorto vietose. Trinkelėmis taip pat bus išklota tako atkarpa greta Neringos sporto mokyklos pastato bei takas greta lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“.

Juodkrantėje - pėsčiųjų takas, kuris eina palei Gintaro įlankos gatvę bei esantis netoli gyvenvietės kapinių. Šioje gyvenvietėje taip pat bus remontuojamos Sveikatingumo tako išdaužos.

Pėsčiųjų šaligatvis jau atnaujintas Pervalkoje (skvere netoli autobusų stotelės). Taip pat bus tvarkoma Pervalkos gatvės nuovaža link parduotuvės – paklojamas naujas viršutinis asfaltbetonio sluoksnis.

Su Preilos gatve bus sutapatintas dviračių takas, čia paklojant viršutinį asfaltbetonio sluoksnį (kelio atšaka nuo automobilių stovėjimo aikštelės). Neringos savivaldybės administracija planuoja, kad šie darbai vyks iki gruodžio mėnesio.

Netolimoje ateityje vyks ir Juodkrantės istorinio tako, jungiančio gyvenvietės centrinę dalį su pajūriu, atnaujinimo darbai. Šiuo metu vyksta rangos darbų viešojo pirkimo procedūros. Numatoma tvarkyti ir Urbo kalno teritorijoje bei gretimoje aplinkoje esančius takus ir laiptus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite