Angle down Atgal

Neregistruotą ir suklastotais numeriais automobilį vairavęs estas bandė papirkti pasienietį

Pasienyje su Latvija neregistruotą automobilį „Ford Galaxy“ su suklastotais numeriais vairavęs estas bandė papirkti Lietuvos pasienietį.

Antradienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai Saločių kontrolės punkte tikrino iš Lietuvos į Latviją išvykstančio 63-erių Estijos piliečio ir jo vairuoto automobilio „Ford Galaxy“ dokumentus. Pasieniečiai nustatė, kad transporto priemonė yra išregistruota, o prie jos pritvirtinti esą belgiški numeriai yra visiškai suklastoti.

Pasieniečiui pildant dokumentus „Ford Galaxy“ vairuotojas tarnybinėse patalpose ant stalo padėjo 20 eurų kupiūrą. VSAT pareigūnas užsienietį įspėjo, kad už tokius veiksmus jam gresia baudžiamoji atsakomybė, bet estas dar kartą pasieniečiui pasiūlė „susitarti“.

Tuomet užsienietis buvo sulaikytas ir po apklausos uždarytas į areštinę. VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje dėl papirkimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Užsieniečiui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Taip pat „Ford Galaxy“ vairuotoją už neregistruoto ir suklastotais numeriais ženklinto automobilio vairavimą VSAT pareigūnai nubaudė administracine 120 eurų bauda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite