Angle down Atgal

„Neptūno“ merginos Klaipėdoje kils į lemiamą šturmą

Šį sezoną ne vieną stebuklą sukūrusios Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės nežada nuleisti rankų iki pat paskutinių „Huawei Moterų lygos“ finalo serijos rungtynių. Penktadienį Klaipėdoje Andros Gabalytės auklėtinės dvikovoje su Vilniaus „MRU-Kibirkšties“ ekipa sieks išlyginti serijos iki trijų pergalių rezultatą.

Ketvirtųjų finalo rungtynių Klaipėdos sporto rūmuose (S. Daraus ir S. Girėno g. 10) penktadienį pradžia - 18 val. Šią dvikovą tiesiogiai transliuos „Youtube“ kanalas „Krepšinio namai“.

Kol kas serijoje iki trijų pergalių klaipėdietės atsilieka 1:2.

„Neptūno“ merginos pirmąsias finalo serijos rungtynes Vilniuje laimėjo rezultatu 72:69, tačiau vėliau pralaimėjo dvejas rungtynes iš eilės - Klaipėdoje rezultatu 60:73 ir Vilniuje rezultatu 50:59.

Tiesa, trečiadienį sostinėje klaipėdietės prieš „Kibirkštį-MRU“ vienu metu pirmavo net 15 taškų skirtumu - 32:17.

Visgi trečiajame kėlinyje sužaista prasta atkarpa - 4:21 - klaipėdietėms neleido išlaikyti pranašumo ir galiausiai vilnietės išplėšė pergalę.

„Rezultatas pakrypo ne mūsų naudai, bet kamuolys yra apvalus - kova keliasi į Klaipėdą. Reikia mažinti klaidų kiekį, neskubėti. Reikia tiesiog atsikvėpti, nusiraminti ir toliau kovoti. Finalas tiek fiziškai, tiek emociškai yra sunkus. Tokia ir turi būti finalo serija“, - sakė „Neptūno“ žaidžiančioji trenerė Andra Gabalytė.

Jei prireiks penktųjų serijos rungtynių, jos bus žaidžiamos balandžio 6 d. 18 val. Vilniuje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite