„Neptūno“ krepšininkai užtikrintai nugalėjo „Rytą“

Vilnius

bcneptunas.lt nuotr.

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

79369

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ klubas namuose 89:74 (27:15, 20:21, 16:17, 26:21) nugalėjo vicečempioną Vilniaus „Rytą“.

Šeimininkai dominavo aikštėje nuo pat susitikimo pradžios ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo 16 taškų skirtumu (27:11). Trečiojo kėlinio viduryje vilniečiai sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (45:54), bet „Neptūnas“ tuomet vėl susigrąžino iniciatyvą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Klaipėdos klubui 22 taškus pelnė Deividas Gailius, 18 - Osvaldas Olisevičius, 15 - Gytis Masiulis, 12 - Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.), 10 - Tomas Delininkaitis.

„Ryto“ komandoje 23 taškus surinko Derekas Needhamas, 14 - Eimantas Bendžius, 12 - Arnas Butkevičius (9 atk. kam.).

Abi komandos dabar turi po 22 pergales ir po 7 nesėkmes, bet dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio „Rytas“ išliko antroje pozicijoje, o „Neptūnas“ - trečioje.