„Neptūno“ krepšininkai LKL čempionate nugalėjo „Vytautą“

Birštonas

LKL nuotr.

31308

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 73:65 (24:7, 16:15, 15:21, 18:22) nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms, šeimininkai pirmavo 18 taškų skirtumu (40:22), bet ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (60:63). Visgi paskutinę minutę „Neptūnas“ nutolo ir iškovojo pergalę.

Klaipėdos ekipai 16 taškų pelnė Vytautas Šulskis, 12 - Tomas Delininkaitis, 9 - Simas Galdikas (9 atk. kam.).

„Vytauto“ ekipoje 16 taškų surinko Justas Sinica, 12 - LiAngelo Ballas (tritaškiai 3/12), 9 - Eigirdas Žukauskas.

„Neptūnas“ (19 pergalių/6 pralaimėjimai) čempionate užima trečiąją vietą, o „Vytautas“ (5/20) lieka paskutinis - dešimtas.