„Neptūno“ krepšininkai išplėšė pergalę Utenoje

Klaipėda

KK "Neptūnas" nuotr.

71317

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį Klaipėdos „Neptūno“ klubas išvykoje po atkaklios kovos 89:88 (15:29, 26:19, 22:15, 26:25) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

Utenos ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmųjų 10 min. pirmavo 29:15. Vėliau „Neptūnas“ ėmė artėti ir trečiajame kėlinyje rezultatą išlygino (63:63). Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ sugebėjo vėl atitrūkti (78:71), bet keletą tritaškių pataikę svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (87:86).

Likus žaisti 10 sek., „Juventus“ legionierius Kenny Gainesas išvedė šeimininkus į priekį 88:87, bet kitoje atakoje tiksliu metimu atsakė Deividas Gailius. Paskutinė Utenos ekipos ataka buvo netiksli ir „Neptūnas“ šventė dramatišką pergalę.

Svečiams 21 tašką pelnė Deividas Gailius, 16 - Jerai'us Grantas, 13 - Gytis Masiulis, po 12 - Osvaldas Olisevičius bei Kyle'as Weaveris.

Utenos komandoje 23 taškus surinko Kenny Gainesas, 18 - Arvydas Šikšnius, 16 - Dovis Bičkauskis.

„Neptūnas“ (17 pergalių/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Juventus“ (8/14) ekipa yra šešta.