Sportas2018 m. Birželio 17 d. 19:35

„Neptūno“ krepšininkai iškovojo LKL bronzos medalius

Klaipėda

41886

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo ketvirtosiose rungtynėse sekmadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda išvykoje 89:78 (12:16, 29:22, 23:18, 25:22) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-1.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ dar pirmavo 53:49, bet tuomet „Neptūnas“ laimėjo atkarpą 10:0 ir išsiveržė į priekį 59:53. Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar labiau padidino persvarą ir iškovojo lemiamą pergalę.

„Neptūnui“ 27 taškus pelnė Edgaras Želionis, 17 - Tomas Delininkaitis, 12 - Jerry Johnsonas, 9 - Renaldas Seibutis.

„Lietkabelio“ gretose 17 taškų surinko Lorenzo Williamsas, 13 - Darjušas Lavrinovičius, 11 - Kšištofas Lavrinovičius.

Pirmąsias serijos rungtynes „Lietkabelis“ išvykoje laimėjo 83:69, o vėliau dvi pergales šventė „Neptūnas“ - 71:69 Panevėžyje ir 79:71 Klaipėdoje.

Prieš metus LKL čempionate „Lietkabelis“ iškovojo sidabro medalius, o „Neptūnas“ buvo ketvirtas.