„Neptūno“ krepšininkai Čempionų lygoje pralaimėjo po pratęsimo

Klaipėda

Vakarų ekspresas nuotr.

26597

Krepšinio Čempionų lygos 11-ojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose po pratęsimo 94:98 (12:27, 21:19, 25:25, 27:14; 9:13) pralaimėjo „Gaziantep“ (Turkija) ekipai.

Po trijų kėlinių klaipėdiečiai atsiliko 58:71, tačiau ketvirtajame ketvirtyje pasivijo varžovus ir išplėšė pratęsimą. Vis dėlto per pridėtą laiką stipresni buvo aikštės šeimininkai.

Penktąją nesėkmę patyrusiam „Neptūnui“ (6 pergalės/5 pralaimėjimai) 28 taškus pelnė Edgaras Želionis, 26 - Renaldas Seibutis (10 atk. kam., 7 rez. perd.), 14 - Simas Galdikas.

„Gaziantep“ () ekipoje pasižymėjo Victoras Ruudas. Jo sąskaitoje - 31 taškas.

Pirmajame rate klaipėdiečiai namuose nugalėjo Turkijos klubą 114:73.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais sausio 23 dieną savo aikštėje su Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ (Italija) komanda, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka.