„Neptūno“ krepšininkai Čempionų lygoje įveikė grupės lyderius

Klaipėda

Klaipėdos "Neptūno" nuotr.

64368

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos aštuntojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 88:85 (16:22, 25:25, 21:20, 26:18) nugalėjo grupės lyderę Bolonijos „Segafredo Virtus“ (Italija) ekipą.

Antrajame kėlinyje Italijos klubas pirmavo 10 taškų, o įpusėjus susitikimui turėjo 6 taškų pranašumą. Po trijų ketvirčių svečiai pirmavo 67:62. Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ laimėjo atkarpą 11:0, išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę.

„Neptūnui“ (4 pergalės/4 pralaimėjimai) 26 taškus pelnė Tomas Delininkaitis (tritaškiai 6/8), 18 - Jerai'us Grantas (9 atk. kam.), 10 - Laimonas Kisielius.

Pirmąją nesėkmę Italijos (7/1) ekipoje po 20 taškų surinko Amathas M'Baye ir Tony Tayloras, 13 - Kevinas Puneris.

Pirmojo rato rungtynėse klaipėdiečiai išvykoje pralaimėjo po pratęsimo 78:83.

Klaipėdos klubas D grupėje užima šeštąją vietą, o Bolonijos ekipa yra pirma.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais gruodžio 18 dieną svečiuose su Stambulo „Besiktas Sompo Japan“ (Turkija) klubu.