„Neptūno“ ekipa Čempionų lygos aštuntfinalyje įgijo 5 taškų pranašumą

Klaipėda

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

31073

Krepšinio klubų Čempionų lygos pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje 73:68 (22:12, 16:22, 20:22, 15:12) nugalėjo Strasbūro SIG (Prancūzija) ekipą.

„Neptūno“ krepšininkai aktyviau pradėjo rungtynes, o įpusėjus antrajame kėliniui įgijo 14 taškų persvarą (32:18). Įpusėjus rungtynėms iš turėtos persvaros liko 6 taškai (38:32). Po trijų kėlinių uostamiesčio komanda pirmavo 58:54. Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus 63:63, bet rungtynių pabaigoje klaipėdiečiai sugebėjo įgyti 5 taškų pranašumą.

Klaipėdos komandai 19 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, 12 - Renaldas Seibutis, 10 - Jerry'is Johnsonas, 9 - Edgaras Želionis.

Strasbūro klube rezultatyviausiai žaidė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Davidas Loganas. Jo sąskaitoje - 19 taškų. 13 taškų pridėjo Damienas Inglisas, 12 - Kauno „Žalgiryje“ sezoną pradėjęs Dee Bostas.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 14 dieną Monake.

Pirmojo etapo B grupėje „Neptūnas“ (7 pergalės/7 pralaimėjimai) užėmė ketvirtąją vietą, o Strasbūro klubas (9/5) tapo C grupės nugalėtoju.