„Neptūnas“ pergale pradėjo pasirodymą Čempionų lygoje

Klaipėda

BC „Neptūnas Klaipėda“ nuotr.

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt

103213

Krepšinio Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo aikštėje 81:71 (24:26, 19:10, 19:18, : ) įveikė Brindizio „Happy Casa“ (Italija) ekipą.

Prieš ilgąją pertrauką klaipėdiečiai pirmavo 43:36, o trečiojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklį pranašumą (47:36, 49:38). Po 30 žaidimo minučių šeimininkai buvo priekyje 62:54. Ketvirtajame kėlinyje varžovai ėmė artėti. Įpusėjus ketvirčiui, skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (69:67). Visgi, nors svečiai per likusį laiką ir mynė ant kulnų, sėkmingai sužaistos paskutinės 3 rungtynių minutės leido klaipėdiečiams atitrūkti ir iškovoti pergalę.

Klaipėdos komandai 23 taškus pelnė Deividas Gailius (7 atk. kam., 7 rez. perd.), 13 - Žygimantas Janavičius (6 rez. perd.), po 10 - Gytis Masiulis (7 atk. kam.) ir Simas Galdikas.

Brindizio ekipoje 11 taškų surinko Adrianas Banksas, po 10 - Dariusas Thompsonas ir Luca Campogrande.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais spalio 23 dieną vėl namuose su Dižono JDA (Prancūzija) ekipa.